Błyszczyk peel-off


Kiedyś wrzuciłam zdjęcie jednej z tych błyszczyków na Instagramie --> post KLIK .
Oczywiście od razu przyciągnęło uwagę i były zapytania gdzie kupiłam itp.
Odpowiadając na pytanie gdzie kupiłam - Aliexpress (tam można znaleźć dużo dziwnych rzeczy hehe - i aliexpress uzależnia) .

A teraz jak to działa dokładniej. Czytałam wiele opinii na ich temat, ale były mało przychylne. Dlaczego? Bo połowa tych dziewczyn nie umie tego dobrze nałożyć. Sama jak kupiłam za pierwszym razem to klnęłam pod nosem, że dziadostwo itp., ale popróbowałam kilka razy i jest już lepiej :D .


1. Najważniejsze jest, aby posmarować usta jakąś pomadką ! Próbowałam bez pomadki i z - i bez klnęłam i o mało nie wywaliłam tego cuda do śmietnika ; ) 
2. Nakładamy dokładnie nasz błyszczyk peel-off . Trzeba mieć wprawę i uważać, aby nie "wyjechać" za linię ust. Na początku można się wspomóc pędzlem .
3. Czekamy około 5-6 minut otwierając przy tym usta - nie radzę mieć zamkniętych ust cały czas, bo można się skleić haha ; )
4. Powoli zrywamy błyszczyk, jak zostaną jakieś "paprochy" na ustach ja normalnie palcem lekko ścieram.
5. Na koniec można posmarować wazeliną, pomadką bezbarwną dla uzyskania lepszego efektu. Ostatnie zdjęcie u dołu to już jest efekt końcowy. Utrzymuje mi się około 3-4 h.

Proste prawda ? :)
Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że im ciemniejszy błyszczyk tym lepiej wychodzi nam kolor na ustach .
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger