Nomak - recenzja.

W lutym firma NOMAK (klik - link do sklepu) na swojej stronie facebook'owej (klik) szukało 50 testerów do przetestowania dwóch produktów - zestaw kapsułek + olej . Było mi niezmiernie miło , gdy napisali do mnie prywatnie, że wybrali mnie jako testera.
Dostałam takie oto produkty:


Kapsułki z czerwonym olejem palmowym + bio olej 30ml.

O produkcie
1. Wysoka zawartość witaminy E (tokoferlowe i tokotrielone).
2. Bogactwo naturalnego karotenu (prowitaminy A).
3. Olej idealnie nadaje się do smarowania pieczywa oraz smażenia (około 100 stopni C).
4. Regularne przyjmowanie bio czerwonego oleju palmowego:
*chroni i poprawia wzrok,
*odżywia mięśnie,
*chroni serce oraz układ krwionośny,
*odżywia mózg,
*pozwala uzyskać zdrową opaleniznę,
*zapewnia naszej skórze naturalny filtr UV,
*ochrona przed wolnymi rodnikami,
*opóźnia proces starzenia się;

Dodatkowe cechy produktu:
*certyfikat rolnictwa ekologicznego,
*aktualnie badania laboratoryjne,
*certyfikat Fair Trade "Fair For Life", który gwarantuje ochronę ludności pracującej przy uprawach, środowiska oraz zwierząt zapewniając najwyższą jakość produktu;Kapsułek jest 90 sztuk.


Skład:

Biorę te kapsułki 3x dziennie i już po tygodniu zauważyłam różnicę, bo nie byłam tak bardzo zmęczona i przestały mnie boleć oczy po całym dniu.

A teraz trochę o samym oleju. Nie bardzo wiedziałam do czego użyć prócz jedzenia, więc nałożyłam go na włosy. Najpierw umyłam włosy szamponem dla dzieci , który ułatwia rozczesywanie (babydream), a potem po spłukaniu nałożyłam na całą długość włosów olej i zawinęłam w ręcznik na około 30-40 minut.
UWAGA: zawijając włosy w ręcznik trzeba wziąć jakiś stary, bo barwi na żółto ; ).
Po tym czasie umyłam włosy około 2 razy (szampon NIVEA). Dopiero, gdy zobaczyłam, że nie leci już żółta woda wtedy nałożyłam odżywkę (odżywka w piance z PANTENE pod prysznic), spłukałam i,gdy włosy mi wyschły byłam oniemiała. Były błyszczące, gładkie. WOW - nie spodziewałam się takiego efektu. Na szczęście nie zużyłam całości, więc na pewno powtórzę zabieg raz jeszcze.

Ogólnie, gdy mi paczka przyszła pierwsze co zrobiłam z tym olejem to nałożyłam go na usta :D. A co - lubię eksperymentować :D. Usta miałam nawilżone i gładkie.
Jestem bardzo zadowolona z możliwości przetestowania tych produktów. Przyjmując regularnie kapsułki schudłam już jakieś 2kg . :) Zapewne zamówię zestaw, aby kontynuować przyjmowanie kapsułek.
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger