Biedronka-batony. Recenzja.

Jakiś czas temu dostałam się do swojego pierwszego testowania z biedronką o czym pisałam TU.
Czekałam z niecierpliwością na paczkę, długo czekać nie musiałam .To co zobaczyłam w środku , cóż...myślałam, że to jedna wielka kpina ! Biedronka bardzo poskąpiła produktu. W środku były 4 batoniki każda o innym smaku. Ani nie było jak rozdać by zebrać opinię chyba, że zjeść z kimś po połowie. Co było w pudełeczku?
- List powitalny testera
- 4 batony o różnych smakach 
a) orzechy z rodzynkami
b) migdały z białą czekoladą
c) orzechy z mleczną czekoladą
d) orzechy z czekoladą karmelową

Baton z orzechami i rodzynkami


Bałam się tego wziąć do buzi, bo nie jadam rodzynek, ale spróbowałam jak na testera przystało i się nie pomyliłam. Nie smakowało mi i wylądowało w koszu.

Baton z migdałami i białą czekoladą Za białą czekoladą zbytnio  nie przepadam, ale w tym batonie nie jest aż tak wyczuwalne, więc do połowy zjadłam ;p . Za to ten baton przypadł do gustu mojemu facetowi.

Baton z orzechami i mleczną czekoladą Ten baton przypadł mi najbardziej do gustu. Pyszny był. 

Baton z orzechami i czekoladą karmelową


Temu batonowi daję drugie miejsce zaraz po batonie z orzechami i mleczną czekoladą. Migdały są tu bardzo wyczuwalne, ale lubię je, więc mi nie przeszkadzało tj to było z rodzynkami (jedyny wyjątek dla mnie to rodzynki w czekoladzie, ale mam swoje sprawdzone hehe:P ). 

WNIOSKI
Skład batonów daje wiele do życzenia. Ilość cukrów zawartych w jednym batonie "powala" - złapałam się za głowę. Po drugie - każda osoba, która testowała te batony powinna dostać w zestawie startowym darmowy przegląd do dentysty, bo ten baton to tzn. mordoklejka. Ja po 5 minutach żucia zaczęła mnie boleć żuchwa. Każdego dnia jadłam po jednym batonie. 
Tak jak pisałam na wstępie Biedronka bardzo poskąpiła produktu, na pewno nie mogą się równać z testowaniem produktów przez streetcom czy trnd. No, ale przetestowałam produkt i się cieszę, że się dostałam.

Podczas wypełniania ankiety od biedronki zadano mi pytanie czy byłabym skłonna zakupić ten produkt za około 2 zł jeśli się nie mylę. Jeśli mam zapłacić 2 zł za jeden baton to zdecydowanie NIE - jest wiele podobnych produktów z o wiele lepszym składem niż ten , i przede wszystkim zdrowszych batonów - jeśli mam dać 2 zł za czteropak, to czemu by nie? Każdy kto by chciał spróbować to od 2 zł nie zbiednieje, a jest różnica między 2 zł a 8 zł ;). 
Minusem jest jeszcze papierek. Baton jest bardzo klejący i bardzo ciężko go odwinąć z tego papierka , a co dopiero zjeść. 

W jakiej kolejności mi najbardziej smakowały?
1) orzechy z mleczną czekoladą
2) orzechy z czekoladą karmelową
3) migdały z białą czekoladą
4) orzechy z rodzynkami

Te , które testowały jaki smak Wam przypadł najbardziej, a który najmniej ?? Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger