Haul rossmann.

Wygrałam bon do Rossmanna, więc jakoś trzeba było ten bon spożytkować. Niestety nie wzięłam kilku rzeczy, które chciałam, bo ... nie było ! Czytając niektóre blogi to skusiłam się na parę rzeczy m.in. produkty z U20 i żele pod prysznić z ISANA (głupio się przyznać, ale nigdy nie testowałam).

Jestem wręcz oczarowana zapachami z U20, ZIAJA żel do oczyszczania z liści manuka no i super się sprawdził u mnie żel do golenia z VENUS !! Dzięki ofeminin.pl mogłam przetestować dezodorant z GARNIERA, który okazał się dla mnie numerem 1 i mając okazję - wzięłam go , tylko trochę szkoda, że się nie skusiłam na inny zapach tylko wzięłam ten sam , który testowałam, ale jestem wierna temu zapachowi .

Posłałam moją córkę do żłobka i nie chodziła nawet pełny tydzień, bo się przeziębiła. Siedzę z nią do końca tygodnia w domu i mam nadzieję, że wyzdrowieje, bo w poniedziałek będzie teatrzyk no i będzie pan fotograf, więc trzymajcie kciuki żeby moje słońce wyzdrowiało ; ) .

Czekam na jakieś 3 paczki ;D . Wygrałam zestaw OILLAN w konkursie no i dostałam się do dwóch testowań: krem regenerujący do rąk z LATOPIC i jakiś słoiczek z Gerbera po 12 miesiącu - chociaż moja już dawno słoików nie jada, a wypełniłam sobie zgłoszenie tak o .

W czerwcu raczej do obrony nie podchodzę, bo się nie wyrobię ze wszystkim . Załamka totalna. Pisałam pracę we wakacje i nie zdążyłam ; ((, ale pocieszam się, że nie będę sama.


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger