eveline, pomadki, współpraca

usta

Pomadka matowa w płynie Velvet Matt (414)
Czerwony kolor to symbol odwagi i pewnie seksu. Do przetestowania dostałam właśnie pomadkę w tym kolorze. Jednakże ten kolor mi nie pasuje. Nie jest dla mnie. Pomadka sama w sobie jest cudowna. Po prostu żałuję, że nie dostałam jej w innym kolorze. Także na pewno nie zobaczycie zdjęcia jak się nosi na moich ustach, bo wyglądam paskudnie.Aplikator jest płaski i z łatwością nakłada się go na usta. Eveline stworzyło matowy efekt w płynnej konsystencji, która po chwili zastyga. Pomadka cudownie pachnie. Dostałam pomadkę o numerze 414 - wspaniały kolor dla odważnych kobiet, które nie boją się zwrócić na siebie uwagę.
Pomadka nie jest trwała. Jeśli nie zamierzamy jeść i pić przez kilka godzin to efekt się utrzyma ;) .


Olejek do ust - dzięki temu testowaniu miałam okazję pierwszy raz przetestować taki produkt. Pierwszy raz miałam okazję przetestować olejek w formie błyszczyka. Eliksir doskonale nawilża , odżywia i wygładza usta. 

Formuła 8w1 ma nam pomóc w:
1. regeneracji
2. nawilżaniu
3. powiększaniu
4. wygładzaniu
5. ujędrnianiu
6. niweluje zmarszczki
7. poprawia kontur
8. chroni przed słońcem, wiatrem i mrozem 

Dla mnie tylko 3 punkty są ważne z tych 8. Uważam więc, że każdy powinien mieć taki błyszczyk w domu, bo każda z nas jest inna i znajdzie dla siebie odpowiednie punkty z tych 8.
Odżywczo- regenerujący balsam do ust SOS, truskawkowy. 

Balsamy i pomadki to produkty, których nigdy u mnie za wiele. Zimą borykam się z tym, że mam suche i popękane usta. Zużywam je w ekspresowym tempie.
Ta pomadka super nawilża (efekt nawilżenia utrzymuje się pół dnia, nawet pijąc i jedząc), przyjemny smak, filtr UV, nadaje ładny połysk mimo, że jest bezbarwna.
Pomadka jest bardzo wydajna, więc do zimy na pewno mi zostanie ;) .
Bardzo dobrze regeneruje moje usta. Solidne opakowanie, w torebce się nie otworzy. 
Używam go najczęściej jako taka bazę pod szminkę. 
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i polecam go każdemu kto się boryka z suchymi i popękanymi ustami.
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger