karmelki biedronkowe - recenzja.

Jakiś czas temu wzięłam udział w testowaniu karmelek na stronie biedronki --> jeśli ktoś chce testować produkty niech napisze mejla w komentarzu albo wyśle poprzez kontakt (boczna kolumna).


W środku było 5 paczek karmelków o smakach:
- trawa cytrynowa z mango
- marchew z pomarańczą
- ogórek z miętą
- pomidor z pomarańczą
- dynia z imbirem

Niestety na 5 smaków tylko 2 mi smakowały :) .


smaki,które mi smakowały

Naprawdę się nie spodziewałam, że będą takie dobre w smaku. Nie są za bardzo słodkie. Poleciałbym ten smak każdemu znajomemu.

Tutaj bardziej czuć posmak tej pomarańczy, a nie marchwi, ale to na plus dzięki temu te karmelki wylądowały u mnie na drugim miejscu. smaki,które mi NIE smakowały

Ochyda ! Nigdy nie jadłam gorszych. Mimo, że nie znoszę mięty to tutaj nie jest aż tak wyczuwalna, ale czuć ochydny posmak ogórka - mimo, że normalnie ogórka zjem. Nie , nie i jeszcze raz NIE! 

Tak jak przy poprzednich - jeden smak czuć, a drugiego nie, czyli - ciumkasz pomidora , a tej pomarańczy nie czuć. I tak samo jak ogórka lubię pomidora, ale to do mnie w ogóle nie przemawia.

To jest taki neutralny smak, albo Ci posmakuje albo nie. Mi nie przypadło do gustu, bo nie lubię ani dyni ani imbiru, więc ten smak każdy sam musiałby spróbować i się samemu przekonać.

Kto jeszcze z Was testował to dziwne smaki ? :D 
Który jest Waszym ulubieńcem ? 

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger