bomba witaminowa z wyciągiem z bursztynu - jantar + konkurs

Miałam okazję przetestować odżywkę do włosów i skóry głowy z Jantar (firma Farmona).
Każdy kto posiada bloga mógł się zgłosić do tej akcji. Osobiście nigdy nie używałam produktów Jantar choć kilka razy się przymierzałam do ich kupna.


Jesienią nasze włosy wystawione są na częste zmiany temperatury i negatywne działanie czynników zewnętrznych (deszcz,wiatr,ogrzewanie). Włosy wtedy stają się łamliwe, suche i tracą blask. 
Aby zapewnić ochronę codziennie używaj wcierki Jantar z wyciągiem z bursztynu
Największe znaczenie dla naszych włosów ma witamina A. 

Odżywka Jantar zawiera czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, a także zawiera aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantelon

Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów , stymuluje ich wzrost i odżywianie.moja opinia


Moją zmorą od zawsze było wypadanie włosów. Próbowałam kilku szamponów, kuracji, ale nic nie pomagało jak ten produkt.
Oczywiście to nie jest tak, że po 2-3 tygodniach stosowania mi nie wypadają. Wypadają, ale w mniejszej ilości. Mam świadomość tego, że aby pozbyć się problemu liczy się cierpliwość i regularność w stosowaniu produktu.

Włosy zaczęły mi szybciej rosnąć. Włosy przestały mi się tak szybko przetłuszczać gdzie w tygodniu musiałam myć głowę 3 razy, a teraz ograniczyłam mycie do dwóch myć w tygodniu.

Jeśli chodzi o wydajność produktu wydaję mi się, że przy codziennym stosowaniu starcza na około 3 tygodnie. 3 tygodnie stosowania, 1 tydzień przerwy. Zamierzam nadal kontynuować kurację przez najbliższe kilka miesięcy i mam nadzieję, że problem z wypadaniem włosów już mnie nie będzie dotyczył.

jak używam odżywki?

1. Jak często?

Codziennie od 2 tygodni i przede wszystkim regularnie, aby miała szansę zadziałać.

2. Jak długo ?

Moim zdaniem od 3 tygodni do miesiąca. Ja po 3 tygodniach (został mi jeszcze tydzień) chcę zrobić tygodniową przerwę i zacząć następne opakowanie. Przy codziennym stosowaniu wcierka starczy na 3 tygodnie, chyba, że zapominamy to góra do miesiąca.

3. Kiedy?

Ja ją stosuję po umyciu włosów, ale nie na mokre włosy, ponieważ woda nam ją rozrzedzi, więc czekam aż włosy podeschną. Jeśli to nie jest dzień mycia włosów to używam ją z samego rana, a żeby nie zapomnieć :D .

4. W jaki sposób?

Wcierkę aplikuję przez atomizer w skalp głowy, a później wcieram opuszkami palców. Na koniec psikam również w końcówki włosów.


UWAGA 

Już od 28.10 - 6.11 będzie można głosować na moją recenzję na stronie jantarhair w aplikacji. 
Jeśli zdobędę miejsce na liście nagrodzonych osób to wtedy Ja wybiorę spośród Was osobę, która również zostanie nagrodzona. 

1 miejsce: trzydniowy (dwa noclegi) pobyt w Hotelu Farmona Business&SPA dla dwóch osób, wraz z pakietem zabiegów i kolacją dla dwojga. 
Nagroda specjalna dla pierwszego miejsca to wywiad w magazynie In Style.
2 miejscekarta podarunkowa answear.com o wartości 600 zł oraz zestaw kosmetyków JANTAR.
3 miejscekarta podarunkowa answear.com o wartości 400 zł oraz zestaw kosmetyków JANTAR.

Nagrody dodatkowe: 10x zestaw kosmetyków Jantar dla recenzji z największą liczbą głosów. 

Więc warto komentować i głosować ! 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger