moje pierwsze testowanie ze streetcom, czyli lego duplo !

Na streetcom jestem od 2 lat i nigdy nic nie testowałam. Jedynie kilka razy miałam potwierdzenie adresu, ale do kampanii się nie dostałam. I jest przełom. Dostałam się do świetnej kampanii jaką jest testowanie zabawki od Lego Duplo ! Byłam  szczęśliwa kiedy dostałam e-maila, że jestem w gronie ambasadorek.Testuję produkty właśnie od około 2 lat i mniej więcej wtedy się zapisałam na stronę streetcom. Mają wiele wspaniałych kampanii, ale mi jakoś ciężko się tam dostać. No cóż...nie tracę nadziei i mam nadzieję, że na tej jednej kampanii się nie skończy.Paczka przyszła bardzo szybko. Aż koleżanka była zdziwiona, że tak szybko paczuszka doszła.
W środku znajdował się pociąg z cyferkami dla mojej córeczki jak i 10 mini-zestawów do rozdania.
Nie miałam większych problemów z rozdaniem ich, bo znam dużo Mam z dziećmi, więc mogłam uszczęśliwić kilkoro dzieci.


Lego Duplo wywarło na mnie ogromne wrażenie. Nigdy nie miałam styczności z tymi klockami, ale oczywiście znałam je jak i firmę. Nie wiedzieć czemu uważałam, że moje dziecko jest jeszcze za małe na te klocki , bardzo się myliłam. Moja córka potrafi długi czas spędzać na układaniu ich i sama czasem nie mogę wyjść z podziwu jakie ona ma pomysły ;) .

Klocki są duże, łatwo się je układa i przede wszystkim są kolorowe i przyciągają uwagę dziecka. Dodatkowo są solidnie zrobione i nie posiadają małych elementów - może poza dodatkami typu figurki.
ślimaczek z mini-zestawu :) 


Oliwia ma ponad 2 latka, uwielbia zabawę z tymi klockami. Gdybym wiedziała wcześniej to od razu bym kupiła, a teraz szukam innych zestawów, aby zabawa była świetna - im więcej tym lepiej ;) .
Klocki rozwijają wyobraźnię i kreatywność, później przy nauce liczenia również się przydadzą. 
Jestem bardzo zadowolona z tej kampanii i to, że udało mi się do niej dostać ! Super zabawa dla najmłodszych.

#LEGODUPLO #BawiIUczy #SwiatLEGODUPLO #KreatywnoscMaluszka
#streetcom

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger