bingospa recenzja kosmetyków

Nawiązałam współpracę z firmą BingoSpa. Bardzo byłam ciekawa ich produktów. Mogłam sobie wybrać produkty do testowania.
Wybrałam sobie maseczkę cynkową do twarzy, olejek arganowy i maskę do włosów ze spiruliną i keratyną.

Cynkowa maska do twarzy


W moim odczuciu jest cudowna. Mimo, że po nałożeniu pali mnie twarz to po zmyciu nie mam żadnych zaczerwień, a wypryski, które miały wyjść pojawiają się i następnego dnia mam czystą cerę. Skóra jest miękka i dobrze oczyszczona.
Po nałożeniu tej maseczki boli mnie głowa (??) , dlatego używam jej tylko w nagłych przypadkach, a czuję kiedy moja skóra na twarzy jest w okropnym stanie.

Maseczka znajduje się w pojemniku z pompką o pojemności 150 ml. Maseczka ma gęstość pasty, ale łatwo ją zmyć.

Sposób użycia: maskę nakładać cienkimi warstwami, delikatnie wklepując. Pozostawić na skórze przez 10-15 minut, następnie umyć twarz ciepłą wodą.

Olejek arganowyZ tego produktu jestem bardzo zadowolona. Na początku się zastanawiałam po co w ogóle to wzięłam, ale trochę poczytałam i teraz codziennie na wieczór smaruje olejkiem płytki paznokci.

Olej arganowy ma różne właściwości medyczne, między innymi obniża poziom cholesterolu, poprawia krążenie i wspomaga naturalną odporność organizmu. Na świecie cieszy się popularnością jako składnik wielu kosmetyków.

Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że moje paznokcie są w lepszym stanie, wzmocnione i szybciej rosną. 
Od tygodnia używam jej również na końcówki włosów i na twarz. 

Buteleczka jest szklana o pojemności 30ml. 

Maska do włosów

Chciałam przetestować jakiś produkt do włosów i padło na maskę do włosów. Akurat mam braki, więc postawiłam na maskę ze spiruliną i keratyną. 
Włosy się wzmocniły, puszenie ograniczyło się do minimum. Sam produkt pachnie neutralnie, jednym się spodoba, innym nie. Mi zapach nie przeszkadza. 
Maska jest bardzo gęsta o białym kolorze. Stosuję ją przy każdym myciu (1x w tygodniu) pozostawiając na włosach na około 5 minut. Włosy fajnie mi się później układają, nie mam problemu z rozczesaniem (mam kręcone włosy). 
Opakowanie jest plastikowe o pojemności 500g. 

Te produkty oceniam 10/10 ! Oprócz działania cynkowej maści, gdzie po nałożeniu czuję jakby paliła mi się twarz to nie zauważyłam żadnych innych niepożądanych działań. 

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger