cisfarm - naturalne mydło i olejek z czystka ladanowego - recenzja


Podjęłam współpracę z firmą CisFarm. Uwielbiam naturalne kosmetyki i byłam ich bardzo ciekawa.
Przede wszystkim nowością jest dla mnie czystek z drzewa ladanowego.
Zawarty w mydle olejek z czystka ladanowego posiada bardzo intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, regenerujące, ujędraniające i napinające.

Czym jest zatem czystek ladanowy i jak go można użyć? 

Zatem czystek, jest ziołem wykorzystywanym w leczeniu – przeziębień, nieżytów przewodu pokarmowego i zakażeń dróg oddechowych, ale także zaburzeń miesiączkowania, stanów nerwicowych. Działa lekko przeciwbólowo, wykrztuśnie, odkażająco, żółciopędnie i przeciwzapalnie. Można go zaparzyć, jak herbatę i pić. Jednak najbardziej znanym i cenionym produktem otrzymywanym z czystka jest olejek.Olejek z czystka ladanowego


Wskazany jest do pielęgnacji cery trądzikowej. Stosowany w połączeniu z kremem lub olejem działa przeciwzmarszczkowo, minimalizuje pory, uelastycznia skórę. 
Polifenole zawarte w oleju poprawiają kondycję skóry przez obniżanie aktywności kolagenazy – enzymu odpowiedzialnego za rozkład zawartego w skórze naturalnego kolagenu. Wystarczy dodać kilka kropel olejku do naszego kremu, wtedy działa przeciwzmarszczokowo, a  nakładając go regularnie na twarz i szyje odmładzamy naszą cerę. 

Działa też zbawiennie na dłonie. Kilka kropel olejku z czystka ladanowego podgrzewamy z oliwą i moczymy dłonie w ciepłej miksturze. A jeśli zmieszamy olejek ze spirytusem i natrzemy nim klatkę piersiową, to ułatwi nam oddychanie przy przeziębieniu. Możemy też nacierać nim stawy przy chorobach zwyrodnieniowych i reumatycznych. 
Można go też stosować przy leczeniu stanów zapalnych gardła, migdałków oraz zatok, jako składnik inhalacji wodnych. Działa lekko przeciwbólowo, wykrztuśnie, odkażająco i przeciwzapalnie.

Naturalne mydło z olejek z czystka ladanowegoDrugim produktem firmy Cisfarm jest naturalne mydło z olejem ladanowym. Jest szczególnie polecane do pielęgnacji skóry trądzikowej, atopowej  i ze skłonnością do podrażnień. 
Zawarty w mydle olejek z czystka ladanowego hamuje wzrost wielu bakterii  i grzybów. Posiada bardzo intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, regenerujące, ujędrniające i napinające. 
Dzięki naturalnemu składowi i dużej zawartości gliceryny nawilża, delikatnie myje i pielęgnuje skórę nie powodując podrażnień. 
Mydło nie zawiera dodatków chemicznych, konserwantów, wybielaczy, wypełniaczy.

Mydło polecane do pielęgnacji skóry atopowej i ze skłonnościami do podrażnień. 

Niestety zapach nie powala, ale mi osobiście nie przeszkadza. Są to bardzo dobre produkty i używając ich codziennie widzę poprawę stanu mojej skóry. 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger