Czy to co jemy ma wpływ na nasz organizm ?

Ostatnimi czasy zaczęłam interesować się dietami, zdrowym odżywianiem i przede wszystkim aktywnością fizyczną. Przytyć nie jest tak trudno, ale schudnąć?
Odpowiednią dietą i ćwiczeniami można wypracować swoje ciało.Produkty, które uważamy za zdrowe spożywane w nadmiernej ilości mogą okazać się szkodliwe.
Tylko szczegółowe badanie DNA pozwoli dobrać dla nas nasz indywidualny profil żywieniowy.
Dzięki takiemu badaniu możemy się dowiedzieć jakie produkty nam służą, a jakie szkodzą.

DF Medica Polska to uznana firma specjalizująca się w innowacyjnych badaniach w sektorze profilaktyki zdrowotnej.

W bogatym portfolio można znaleźć produkty oraz usługi bazujące na analizie DNA, którym celem jest zapobieganie chorobom zależnym od diety - ich wczesne diagnozowanie i leczenie.

Celem DF Medica jest udostępnianie nowoczesnych badań służących ochronie zdrowia i akcentowanie diety jako istotnego elementu minimalizującego ryzyko chorób.

Gdzie można zrobić takie badania?

Badania realizowane są na terenie całej Polski dzięki rozbudowanej sieci współpracujących z firmą specjalistów. 
Z tego co widzę na stronie najbliżej miałabym do Wrocławia. 


KLIK --> sprawdź swoje województwo.

Diagnostyka z zakresu farmakogenetyki jest realizowana w unikalnych na skalę światową laboratoriach Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prace badawcze centrum są prowadzone we współpracy z przemysłem farmaceutycznym, biotechnologicznym, przetwórstwa żywności, medycyny i ochrony zdrowia. Powstający w ramach MCB Ośrodek Badań Genetycznych i Nutrigenomiki stanie się filarem NuGO – europejskiej sieci doskonałości ds. nutrigenomiki. Natomiast obszary działalności naukowej MCB wchodzą w skład grupy tematycznej BIO, stanowiącej jeden z czterech „strategicznych obszarów tematycznych badań i rozwoju technologii w Polsce”.


Badania DF Medica Polska to najlepsza inwestycja w zdrowie i kondycję fizyczną. Wykonane dzisiaj stanowią podstawę dla zdrowego trybu życia przez długie lata.  Szeroka sieć współpracujących klinik zapewnia szybki i łatwy dostęp do usług DF Medica Polska. Wysoką jakość badań i bezpieczeństwo ich wykonania gwarantują najwyższej klasy eksperci z kraju i zagranicy.

Firma gwarantuje 15 badań , najtańsze badanie to test omega, który kosztuje 490 zł. 
Ja byłabym zainteresowana wykonaniem testu "fit sport" o wartości 1600 zł. Jestem właśnie na etapie sporządzania diety, mam alergię na kilka produktów, więc ciężko mi samej ustalić dietę. 

Badanie FIT Sport określa indywidualne predyspozycje genetyczne niezbędne do zoptymalizowania treningu, poprawienia wyników sportowych i przyspieszenia procesu regeneracji organizmu pacjenta.
FIT Sport to odpowiedź na pytanie jaką aktywność sportową wybrać, w jakiej dyscyplinie pacjent, zarówno dorosły jak i dziecko osiągnie potencjalny sukces oraz jak optymalnie pracować nad kondycją.

Cały kosztorys możecie znaleźć tutaj


            Strona internetowa
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger