dieta pudełkowa - wiem co jem

Nowy rok, nowe plany, marzenia, cele.
Zapewne nie jedno z Was obiecuje sobie ćwiczyć, zdrowo odżywiać. Niektórzy nie mają silnej woli, nie wiedzą jak zacząć. A dieta? To dla Ciebie abstrakcja ? Już nie musi tak być.

W moim odczuciu ważne jest propagowanie zdrowego odżywiania.
Słowa Hipokratesa "niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem" , nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że jest coraz więcej chemii w jedzeniu. Ćwicząc, odchudzając się nieodłącznym elementem tego jest właśnie dieta.

Odpowiednie odżywianie jest podstawą zdrowia i długowieczności. Nie ważne czy jesteś sportowcem, mamą, lekarzem czy prawnikiem - wszystko się zaczyna od tego co ląduje na talerzu.Cateromarket oferuje dietę pudełkową aż w 250 miastach z całej Polski.
To dobre rozwiązanie, gdy wiesz, że nie ma czasu przyrządzić sobie posiłków. Kiedy zaczynasz swoją przygodę z ćwiczeniami , a sam/a nie wiesz jak się zabrać za dietę.

Firma oferuje naprawdę dużo. Możesz dostosować dietę pod swoje wymagania.
Ja osobiście wybrałabym najpierw detoks, a później dietę paleo. Sama dużo czytałam na temat tej diety i jestem ciekawa efektów.

Dieta pudełkowa w ostatnich czasach cieszy się dużą popularnością. Największą zaletą jest czas. Zamiast samemu przygotowywać posiłki ten czas można spędzić np. na siłowni czy na rowerze.
De facto zapoznałam się z cennikiem i szczerze myślałam, że drożej wychodzi, ale nie.

Przykładowy detoks, którym jestem zainteresowana w Warszawie na tydzień czasu , a posiłki masz 3x dziennie kosztuje w graniach 200-300 zł.

Dla zabieganych osób, pracujących jest to świetne rozwiązanie. Takie firmy oferują zdrowe jedzenie , dowóz - dla mnie to świetne rozwiązanie.

A co Wy sądzicie o takiej diecie pudełkowej? A może ktoś już z Was próbował? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger