Mamusie | Granna

Nie od dziś wiadomo, że z dzieckiem trzeba spędzać czas, poświęcić mu uwagę. Dzieciństwo to czas beztroski, śmiechu, ale przede wszystkim ciekawości i nauki.
Moja córka jest na etapie, że pokazuje mi coś i mam jej powiedzieć co to. Jest ciekawa świata i wszystkiego co ją otacza.Podjęłam współpracę z firmą Granna, która istnieje na rynku od 25 lat . Sama z dzieciństwa pamiętam niektóre gry typu " Sombrero czy melonik" , "zagadki smoka obiboka" czy też "chińczyk i barykada", którą miałam :) .
Granna oferuje naprawdę mnóstwo gier, które można szukać i dzielić na kategorie m.in. takie jak: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum czy dorośli. Kategorii jest osiem, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Czy sam/a jesteś zainteresowany/a, czy chcesz kupić dla kuzynki czy kuzyna, albo jeśli spotykacie się w większym gronie ze znajomymi.

Z córką dostałyśmy pięć gier do przetestowania. 


Gry są dostosowane do wieku mojej córki dzięki czemu jest nimi zainteresowana. Gry są wykonane solidnie, elementy są zrobione z grubej tektury i dziecko nie ma możliwości porwania lub zniszczenia. Pierwszą grę jaką przetestowałyśmy to gra "Mamusie" .

W tę grę można grać na pięć różnych sposoby .

1. puzzle
2. gra
3. dobieranka
4. memo
5. pytania

U nas króluje prosta gra gdzie trzeba dopasować dziecko zwierzątko do jego mamy. I oczywiście córka się pyta "a co to?" :) . Dzięki tej grze uczę ją nazw zwierząt i ich odgłosów. 
Bardzo sobie cenię takie edukacyjne gry. 

Zawartość pudełka:
- 12 dwuelementowych puzzli
- plakat edukacyjny
- instrukcja

Szczerze przyznam, że jeszcze z tego plakatu nie korzystałam, schowałam "na później", ponieważ znam moje dziecko i wiem, że z tego plakatu nic by nie zostało, niestety. Także czekam aż podrośnie, a gra na pewno posłuży nam na dłużej.
Radość dziecka jak udało się połączyć obrazki ;) Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger