haul zaful #1, recenzja

Trochę czasu minęło odkąd przyszła mi paczka od Zaful. Miałam okazję przetestować wszystkie produkty, które mi przyszły. 


Wybrałam rzeczy typowo kosmetyczne, żadnych ubrań i torebek. Wzięłam dwa zestawy pędzli, podstawkę na beauty blender, etui na pędzle, bo trochę mi się ich już nazbierało, a na wyjazd czy coś to takie etui się przyda i na koniec szczotka do czyszczenia twarzy.Pędzle są wykonane solidnie. Nie połamały się podczas transportu, bo i takie widziałam na blogach. Czyściłam je już i jakoś nie ucierpiały, ale ten jeden duży pędzel musiałam lekko przyciąć, bo kilka włosków wyszło.


Cudowne pędzle. Zakochałam się w nich od kiedy je zobaczyłam. Plusem jest to, że posiadają już etui i nie muszę się martwić gdzie je będę trzymała. Etui samo w sobie jest bardzo wygodne i poręczne. Brałam je na wyjazd i mieszczą się do mojej torby, która wcale duża nie jest ;)
Oczywiście testowałam je pod kątem mycia i nic się z nimi nie stało. Po wyschnięciu włosie jest miękki, nic mi nie odpadło, trzymają się rewelacyjnie.
W etui znalazłam również siateczki ochronne, których użyłam zaraz po umyciu, aby pędzle nie straciły swojego kształtu. Co mi się w tych pędzlach spodobało? Są podpisane. Na każdym pędzlu jest oznaczenie do czego służy, oczywiście po angielsku. ;) Co tu dużo się rozpisywać. Podstawka na beauty blender, trzymam sobie koło lustra. Fajny gadżet. Mam jajeczka o różnych kształtach i każde pasuje. Etui na moje pędzle, bo mam ich już trochę. Pomieściły się wszystkie moje skarby i nawet domknęłam etui. Ma dwie kieszonki i jedną na środku, zazwyczaj chowam jakąś zapasową maseczkę, bo je uwielbiam. Etui nie śmierdzi i nie przyszło uszkodzone.


 KLIKI na sam koniec szczotka do oczyszczania twarzy. Nie wiem czemu wmówiłam sobie, że jest na baterie :D , a tu lipa - i nie ma ;)
Co nie zmienia faktu, że fajnie masuje, rozprowadza dokładnie żel, nie mam problemu z czyszczeniem tej szczoteczki. 
Posiada dwie końcówki. Zazwyczaj korzystam z tej gumowej. Jestem bardzo ciekawa wersji elektronicznej, więc teraz będę takiej szukała, bo nie powiem...jestem trochę leniwa i o tej 23:00 manualne czyszczenie twarzy jest męczące :D .  
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger