Płyn do mycia podłóg od dedra - recenzja

Weekend to u mnie czas sprzątania generalnego, ponieważ wtedy korzystam ze sposobności, że mój mężczyzna jest w domu i zajmie się dzieckiem, a ja w spokoju będę mogła posprzątać (to ta chwila dla mnie haha, ten kto ma dzieci to wie o co chodzi :D ) . Środek do wszystkich rodzajów podłóg, zawiera składniki chroniące powierzchnię przez zarysowaniem. Środek jest silnie skoncentrowany (15 ml na 5 l wody). Środek zawiera olejek pomarańczowy, ma właściwości czyszczące i pielęgnacyjne oraz pozostawia przyjemny zapach w pomieszczeniu. 

Płyn mieści się w plastikowej, zakręcanej butelce o pojemności 500 ml. Z tyłu na etykiecie jest pełny opis. Konsystencja przypomina bardziej mydło aniżeli płyn – jest kremowa, gęsta, w pomarańczowym kolorze. Zapach naprawdę cudny, bo jest żywy owocowy, intensywnie pomarańczowy. Wystarczy naprawdę niewielka ilość do umycia podłogi, więc jest on bardzo wydajny. Płyn dobrze i skutecznie myje podłogi z wszelkich zabrudzeń nie pozostawiając smug. No i jak wspominałam na początku w całym mieszkaniu rozchodzi się piękny zapach.Produkty można zakupić na stronie DEDRA
Na stronie jest lista koordynatorów, wystarczy zapisać numer jednego z nich, a otrzymujecie zniżkę w postaci 23 % od cen katalogowych.
  Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger