Testuję z Bombay Bazaar. swati szampon i olejek przeciwłupieżowy - recenzja.

Ostatni tydzień byłam w mieście, w którym się wychowywałam. Cały tydzień spędziłam z córką, spotykałam się z przyjaciółkami i niestety na blogu nie napisałam nic, ale wzięłam kilka produktów ze sobą, aby móc je przetestować i wrócić z recenzją.


Tym razem pod lupę idą produkty od Swati. Pierwszy raz stykam się z tą firmą i byłam bardzo ciekawa efektów, zapachu i jak się spiszą na moich włosach. 

Dostałam olejek i szampon przeciwłupieżowy (drzewo herbaciane i rozmaryn). 
Najpierw trzeba użyć olejku, a dopiero później szamponu. Z olejkami do włosów mam styczność od nie dawna i bardzo polubiłam się z takimi produktami. Zawsze myję włosy wcześniej, aby olejek mieć na włosach tak z 30 minut. 


Olejek jak i szampon mieszczą się w plastikowej buteleczce o pojemności 100 ml. Idealnie nadadzą się na wyjazd, bo zajmują nie wiele miejsca w kosmetyczce. 

Zapach jest cudowny, nie drażni. Buteleczki są poręczne i nie ma problemu z wydostaniem produktu. 

W pierwszej kolejności użyłam olejek, który naniosłam na wilgotne włosy i owinęłam ręcznikiem na około 15 minut (z braku czasu) , spłukałam pod bieżącą wodą. Włosy mam długie, więc trochę czasu mi zajmuje ta czynność, o wiele szybciej idzie mi mycie włosów.

Po spłukaniu olejku, wzięłam się za szampon - w tym przypadku wystarczy niewielka ilość, ponieważ świetnie się pieni. Również w przypadku szamponu mam nawyk zostawiania go na włosach na około 3-5 minut. Co mnie zaskoczyło? To, że po umyciu i spłukaniu zapach się utrzymywał. Bardzo lubię to w szamponach. Włosy stały się miękkie, łatwo było rozczesać i dobrze się układały.

A jak to jest z tym łupieżem? Ciężko. Niestety bardzo ciężko jest mi się go pozbyć, jedyne co do tej pory zauważyłam odkąd stosuje produkty Swati to to, że tak bardzo mnie nie swędzi skóra głowy.

Dostałam również krem ziołowy, ale czeka .. sama nie wiem na co ;) . Czekam, aż zrobię sobie domowe SPA i wtedy na pewno powrócę z recenzją tego kremu, bo jeszcze nie miałam okazji go przetestować.


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger