Bourjois Korektor Radiance Reveal, recenzja.

Dziś opiszę Wam korektor, który znalazł się w kosmetykach od Drogerii Estrella. 
Za korektorami zbytnio nie przepadam, ale ten mnie ujął, dosłownie.
Opakowanie, zastosowanie, zapach, krycie. Jestem pod wrażeniem i nie rozstaję się z Nim.

KLIK --> tu można kupić

Bardzo spodobało mi się opakowanie o pojemności 7,8 ml. Mieści się do każdej kosmetyczki, a mam naprawdę małą, którą mam w torebce przy sobie. Dostałam kolor jasny 01 - ivory, idealny dla mnie. Mam bardzo jasną cerę i ciężko mi dobrać kosmetyki.

Aplikator również jest wygodny i pozwala wydobyć tyle kosmetyku ile potrzebujemy.


Korektor jest bardzo wydajny, więc starczy nam na długo, biorąc pod uwagę, że kosztuje ok. 27 zł.
Nigdy nie miałam do czynienia z korektorami rozświetlającymi.
Co zauważyłam u siebie po stosowaniu go? Ja się nie zmagam z cieniami pod oczami, ale po kilku użyciach zauważyłam, że skórę pod oczami mam nawilżoną. 
Moim zdaniem dobrze kryje, ponieważ mam drobne piegi i ogólnie jakieś niedoskonałości. 

Produkt szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Dzięki aplikatorowi bardzo łatwo jest wydobyć korektor i nałożyć na twarz taką ilość jakiej potrzebujemy. Ja osobiście rozcieram korektor pędzlem, a jak wyjeżdżam to zabrałam ze sobą specjalną gąbeczkę do korektora, która pozwala mi na precyzyjne roztarcie. 


Czy rzeczywiście rozświetla? Tak, bardzo fajnie rozświetla i z czego jestem zadowolona również? Z tego, że korektor świetnie współgra z moim podkładem, a używam kilku na przemiennie i póki co nie zauważyłam żadnych "ale".  Nie mam w zwyczaju poprawiania makijażu w dzień, więc z czystym sumieniem mogę napisać, że korektor trzyma mi się cały dzień. A ja też nie leżę w domu do góry nogami (ojj, czasem by się przydało :P ), ale gotuję, sprzątam, chodzę na plac zabaw z dzieckiem, wychodzę na dwór w ciągu dnia minimum 5-6 razy, a makijaż mi się trzyma, nie spływa itp.

Dodatkowym plusem tego korektora jest to, że się nie waży , nie podkreśla zmarszczek (testowane na innej osobie), nie wysusza, ładnie pachnie i długo się utrzymuje. Ja jestem zadowolona i na pewno zostanie ze na dłużej, zwłaszcza, że wcześniej nie miałam okazji stosować korektorów, a póki co, ten spełnia moje oczekiwania. Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger