Rosewholesale, recenzja #2

Przyszedł czas na kolejną recenzję produktów, które wybrałam na rosewholesale.
W sumie pędzle już miałam, bo wzięłam tym razem dla koleżanki z tymże tutaj dołożyli gąbkę do podkładu i brushegg, a ja tego nie miałam.


Dziś chciałam Wam opisać dres i bluzkę, która wygląda jak sukienka.

Spodnie dresowe z nadrukiem
Pierwsze co mnie zdziwiło to materiał, gdzie napisane jest, ze jest poliestrem. Raz mi przyszła bluzka właśnie z takim materiałem i nadawała się tylko jako szmata do podłogi i nawet recenzji o niej nie pisałam, bo szkoda mojego zachodu, ale tu się zdziwiłam.

Spodnie nosi się wygodnie, mają fajny nadruk. Widzę, że są dostępne w dwóch kolorach, ale moim zdaniem te szare są ładniejsze. Te spodnie to bardziej dla kobiet plus size, bo są dostępne w rozmiarze 2xl - 4 xl. Ja brałam 2xl i są dobre, nie uwierają i nie cisną.

Bluzka

Tu bluzka jest w rozmiarze do wyboru od XL - 5XL. Ja osobiście póki co biorę ciągle 2xl nawet się nie mierząc i tylko raz źle trafiłam z rozmiarem, bo jedne spodnie nawet przez moje grube nogi mi nie przeszły ;) . 

W tym wydaniu i rozmiarze to jak dla mnie to nie bluzka a sukienko-tunika. Materiał niestety skłonny do zagnieceń, a ja się pokłóciłam z żelazkiem to może kiedyś ją wyprasuje,  o ile w ogóle będę ją nosiła. 

Pędzle, które wzięłam dla koleżanki.
To są te same, które już kiedyś miałam. Są świetne dlatego bardzo polecam.

KLIKDla przypomnienia:

spodnie --> klik
bluzka --> klik
pędzle --> klik


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger