Maxel-cosmetics: Dwustronna tarka do stóp RAMONA, recenzja.


Marzysz o pięknych stopach latem? To możliwe dzięki dwustronnej tarce do stóp od Maxel-cosmetics. Miałam sporo tarek, ale ta jest najlepsza jaką miałam. 


Jak widzicie tarka jest dość spora, zawsze miałam małe, które źle leżały w ręce i tylko się denerwowałam. Tarka od maxel-cosmetics świetnie układa się w dłoni dzięki czemu zabieg usuwania zrogowaciałego naskórka jest szybki i łatwy. 


Tarka posiada dwie gradacje: 120 / 80 .
Oprócz usuwania zrogowaciałego naskórka również wygładza powierzchnię stopy. 

Można używać na mokro i na sucho. Ja preferuje na sucho.
Po zabiegu przemywam stopy i wklepuje specjalny krem do stóp.


Dzięki takim zabiegom stopy wyglądają lepiej i pięknie się będą prezentować w sandałach czy japonkach. Czasem przed całym zabiegiem tarkowania stóp najpierw je porządnie moczę, osuszam i potem dopiero używam tarki, przemywam pod bieżącą wodą i wklepuje krem. 
Ostatnio używałam skarpetek złuszczających, ale skarpetki nie poradziły sobie z zrogowaciałym naskórkiem pięt i muszę wspomóc się tarką. 

 Koszt takiej tarki to 12,90zł. Moim zdaniem to nie jest dużo, ponieważ jakościowo jest świetna i posłuży nam na długo. Tarkę można również zawiesić , u mnie akurat wisi w łazience dzięki czemu mam szybki dostęp nie szukając jej po pudłach z kosmetykami. Tarkę można kupić TU.
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger