Perfumy i żel pod prysznic VABUN od Radosława Majdana, recenzja.

Z racji tego, że testuje sporo produktów, paczki mi się wysypują mój mężczyzna stwierdził, że produkty przychodzą tylko do mnie. Fakt, postanowiłam poszukać produktów do testowania również i dla niego. Padło na zestaw Vabun od Radosława Majdana, których premiera odbyła się jesienią 2011 roku. Vabun Gold mieści się w przepięknym złotym opakowaniu , które poprzedzają delikatne czarne napisy. Zapach nie przypadł do gustu mojemu chłopakowi, więc poszedł na oddanie dla znajomego, któremu się zapach z kolei spodobał. Ten perfum preferowałabym na jakieś wieczorne spotkania.

Vabun Sport ten perfum zdecydowanie podbił serce mojego chłopaka i ten perfum jest w użyciu. Opakowanie przezroczyste, zapach można używać codziennie w przeciwieństwie do Gold.

Oba perfumy są trwałe i nie wietrzeją po 30 minutach. 


Żel pod prysznic do codziennego użytku. Został stworzony dla mężczyzn dynamicznych, aktywnych i uprawiających sporty, doskonale sprawdzi się po treningu. Zapach nie jest drażniący i utrzymuje się na skórze. Żel pozostawia uczucie świeżości i czystości, natomiast skóra jest nawilżona i gładka.

Jako ciekawostkę dodam, że w 2017 roku mają się pojawić dwa zapachy dla kobiet, więc jestem ciekawa opakowań i przede wszystkim zapachu. :) 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger