Skin79: Waterproof sun gel, recenzja.

Jakiś czas temu na facebooku można było się zgłaszać do przetestowania kremu ochronnego.
Firma to Skin79 i pierwszy raz miałam z nią styczność, dlatego zapisałam się do przetestowania, bo byłam ciekawa produktów tej firmy. Krem jest bardzo lekki i świetnie rozprowadza się po twarzy. Bardzo spodobało mi się to, że produkt niemal od razu się wchłonął. Przyjemny jest zapach, który umila nam nakładanie kosmetyku. 

Krem znajduje się w plastikowej tubie z odkręcanym wieczkiem. Po odkręceniu wieczka znajduje się aplikator w postaci "dzióbka", który ułatwia nam wydobycie produktu. Szata graficzna jest prosta i przyjemna dla oka, wszystkie informacje są zawarte. Chciałam ten kosmetyk przetestować również ze względu na wysoki filtr. Mam bardzo jasną cerę , więc muszę dbać o takie szczegóły jak ochrona przed słońcem. 


Również można stosować go u dzieci, moja 3latka chętnie daje buźkę do smarowania, choć wcześniej uciekała - chyba spodobał się jej zapach.


Kiedy wyciśniemy krem widać, że ma biały kolor, a konsystencja przypomina typowy krem/balsam. Dopiero cuda zaczynają się kiedy zaczynamy rozsmarowywać go na twarzy, od razu przechodzi w konsystencję żelową. Ten krem nadaje się również jako baza pod makijaż, która utrwala go na dłużej, a cera wygląda promiennie.

Znacie ten kosmetyk? Używałyście? 
Jakie są Wasze wrażenia?

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger