Dermofuture: Urządzenie do usuwania zmarszczek pod oczami i w okolicy ust, recenzja.

Dzisiaj przychodzę do Was z ciekawym urządzeniem, które mogłam przetestować dzięki Michałowi - urządzenie służy do usuwania zmarszczek pod oczami i w okolicy ust. Ja zmarszczek jeszcze nie posiadam, ale mam już 25 lat (w lipcu już 26!), więc zaczynam powoli rozglądać się za kremami, bo wiadomo - lepiej zapobiegać niż zwalczać.Urządzenie ma za zadanie rozgrzać skórę do 40°C, aby lepiej wchłonął się krem.
Aparat posiada wygodną głowicę, która jest zabezpieczona dodatkowym plastikiem, który łatwo się zdejmuje. Głowica urządzenia ułatwia nam poruszanie się na wszystkich konturach twarzy.Urządzenie wykorzystuje jonizację w celu odpowiedniego przenikania kremów przeciwzmarszczkowych, jak również funkcję delikatnego masażu wibracyjnego, by wygładzić i usunąć drobne zmarszczki.

Sposób użycia: Umieść odpowiednią ilość kosmetyku na zmarszczkach wokół oczu i ust. Masuj delikatnie końcówką masażera skórę wokół oczu i ust oraz wzdłuż zmarszczek. Masaż urządzeniem wprowadza kosmetyk w głąb skóry i wygładza zmarszczki, zwiększa napięcie skóry. Masuj do wchłonięcia się kosmetyku. Po użyciu masażera skóra wyraźnie pracuje, dzięki czemu zmarszczki zmniejszają się.

Urządzenie jest lekkie, wygodne w użyciu. Możemy go zabrać wszędzie.
Zasilamy go jedną baterią AAA 1,5V, której nie ma w zestawie.
Aby włączyć urządzenie należy nacisnąć srebrny przycisk, po czym włączy się nam czerwona lampka i masażer zacznie działać.Do przetestowania tego urządzenia wybrałam krem od Nivea - lekki krem przeciwzmarszczkowy, który udało mi się wygrać  na stronie wizaz.
Przeznaczony jest do pielęgnacji 25+ i do każdego rodzaju cery.

W kremie zawarte są również filtry UV chroniące nas przed promieniowaniem.
Zapach przepiękny i konsystencja doskonała, z urządzeniem krem się szybko wchłania pozostawiając moją skórę miękką, gładką i jędrną.

Krem nie podrażnia i nie przesusza skóry, nie pozostawia lepkiej warstwy.
Taki zestaw dla mojej cery jest idealny, lubię tę chwilę masażu i odprężenia.
Na początku obawiałam się używania tego masażera, ale nie potrzebnie.
Nie podrażnia, nie szczypie i nie parzy. 

Jeśli któraś z Was boryka się z opuchlizną czy zasinieniem pod oczami - to urządzenie jest dla Was - wszystko to znika po zaledwie 2 minutach masażu, ale trzeba pamiętać o tym, aby robić to regularnie.

Koszt takiego urządzenia to 120 zł i można go zakupić w sklepie internetowym TENEX24.

Skorzystalibyście chętnie z takiego urządzenia ?? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger