Cosnature maska do włosów z awokado i migdałami, recenzja.

Zaczęłam ostatnio dbać lepiej o swoje włosy. Do tego posłużyła mi maska z awokado i migdałami od Cosnature. Miałam okazję testować dzięki Michałowi ze strony Twoje źródło urody.

Maska do włosów bez parabenów, glikolu, sztucznych barwników, bez PEG i SLS, a także jest hypoalergiczny. Skład jest bogaty w oleje i nie zawiera szkodliwych substancji. Ciekawi? 
Zapraszam !


Produkt zapakowany jest w miękkiej tubie o pojemności 100 ml zamykanej na "klik".
Konsystencja jest zwarta, gęsto kremowa o zabarwieniu żółtawym.
Zapach jest śliczny, delikatny i żałuję, że niestety się długo nie utrzymuje na włosach, bo czuć zapach migdałów. Włosy po zastosowaniu maski są miękkie, delikatne, lśniące i sypkie.
Z racji tego, że mam kręcone włosy zależy mi na kosmetykach, po których łatwo mogę te włosy rozczesać. Tutaj nie było żadnego problemu, włosy fajnie się rozczesują i nie plączą. Maska nie obciąża moich włosów. 

Suszarki nie używam w ogóle, ale kiedy włosy mi same wyschną bardzo fajnie mi się układają.
Są tak miłe w dotyku, że mam ciągle odruch dotykania włosów i układania ich jak mi się podobają :D . Po nałożeniu maski na włosy - bardzo szybko się wchłania w strukturę włosa i kiedy trzeba spłukać to okazuje się , że kosmetyku jest nie wiele na włosach i bardzo szybko się spłukuje.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i marki Cosnature, to już mój kolejny przetestowany produkt i póki co na razie się nie zawiodłam.

Testowałam jeszcze krem z nagietkiem . Jeśli jesteście ciekawi recenzji to zapraszam >> klik << .
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger