Dermedic preparat do ciała intensywnie natłuszczający, recenzja.

Z racji tego, że cierpię na atopowe zapalenie skóry kremowanie / balsamowanie ciała to u mnie podstawa. Dzisiaj przychodzę do Was z preparatem do ciała, który intensywnie nawilża od firmy Dermedic. 


Szkoda, że wcześniej nie trafiłam na ten produkt, ponieważ po zimą mam straszne problemy ze skórą, swędzą mnie łokcie przez to, że mam suchą skórę - natłuszczanie u mnie to podstawa.

Po pierwszym użyciu widać już efekty. Latem biorę prysznic 2 - 3 razy dziennie i natłuszczam różne partie ciała, wieczorem obowiązkowo całe ciało, w ciągu dnia pojedyncze partie.

Krem jest zapakowany w okrągłym, plastikowym pojemniku o pojemności 225g. 
Pierwsze i główne wieczko jest odkręcane, a pod nim mamy kolejne, które należy podnieść i dopiero wtedy dostaniemy się do produktu. Moim zdaniem to fajna opcja, ponieważ nie brudzimy tego pierwszego wieczka. 


Zapach jest bardzo przyjemny, a produkt szybko się wchłania.
Co do konsystencji może się wydawać, że jest ciężka, ja odnoszę takie wrażenie patrząc na zdjęcie.To mylne wrażenie, konsystencja jest lekka, krem się bardzo szybko wchłania pozostawiając skórę miękką i gładką ... i pięknie pachnącą. 

Krem się bardzo łatwo rozprowadza i wiem, że to nie jest moje pierwsze opakowanie. 
Szczególnie zaopatrzę się w niego zimą. 

Ciężko mi stwierdzić czy produkt jest wydajny czy nie. Ja mając problemy ze skórą muszę często ją natłuszczać, a używam kilka kremów, więc też nie jest tak, że cały czas w użyciu jest ten.

Na pewno dla kogoś kto tylko profilaktycznie będzie go używał, aby zapobiec wysychaniu skóry pojemność będzie odpowiednia. 

Używaliście kiedyś produktów firmy Dermedic ? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger