Stragan zdrowia: Vianek - nawilżająca emulsja do twarzy, recenzja.

Stragan zdrowia - strona, na której znajdziemy wszystko o zdrowym stylu życia. Znajdziemy żywność, kosmetyki czy nawet książki. Dla mnie to jedna z lepszych stron, na której znajdę tak dużo produktów. Postanowiłam coś przetestować z tej strony. Paczka przyszła szybko i mój wybór padł na kosmetyk firmy Vianek. Nigdy nic nie testowałam z tej firmy, a bardzo mi się podoba szata graficzna tych kosmetyków.Produkt dostajemy w opakowaniu o pojemności 150 ml z pompką ułatwiającą wydobycie produktu.
Może wydawać się mało te 150 ml, ale zaręczam Was , że wystarczy. Produkt jest wspaniały, jest tak wydajny, że w zupełności starczy.

Konsystencja jest w postaci lekkiego mleczka o białym zabarwieniu. Zapach jest delikatny, bardzo mi się spodobał. Staram się używać tej emulsji rano, pozostawia moją skórę czystą i odświeżoną.

Co do pompki to ona jest o tyle fajna, że możemy się nią posługiwać , zablokować. Dla mnie to fajne rozwiązanie mając dziecko w domu, bo moja córka zaczyna się interesować moimi kosmetykami ;) .

Emulsja fajnie nawilża twarz i ten kosmetyk to mój rytuał na rozpoczęcie dnia.
Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku i możecie go znaleźć TU.
Cena nie jest wysoka zwłaszcza, że przy codziennym użytkowaniu emulsja starczy na 2 miesiące jak nie dłużej. Ja stosuję produkt od czerwca. 


Macie jakiś produkt firmy Vianek? To mój pierwszy, ale myślę, że na tym się nie skończy. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger