Jak chronić skórę dziecka przed promieniami słonecznymi ? Sunbrella, krem ochronny i balsam po opalaniu od Dermedic, recenzja.

My dorośli chronimy naszą skórę przed promieniami słonecznymi, więc ważna jest pielęgnacja skóry dziecka zwłaszcza, że jest delikatniejsza i cieńsza. Dziecko jest bardziej podatne na promienie niż osoba dorosła. 


W ochronie skóry postawiłam na serię Sunbrella od Dermedic. 
Krem ochronny z filtrem tylko 50 i dla mnie i dla mojego dziecka. Bardzo nam się przydał balsam po opalaniu.
Ostatnio moja córeczka się obudziła rano i pokazuje na swoją rączkę i mówi "be" . Patrzę, a jej skóra zaczęła schodzić z ręki. Wysmarowałam ją i na pewno przyniosło jej to ulgę i ukojenie.

Krem ochronny można używać od 1 dnia życia. Moja córka we wrześniu już będzie miała 3 latka, ale to bez znaczenia, ponieważ bezwzględnie trzeba ochraniać dziecko przed słońcem.

Krem mieści się w miękkiej tubie zamykanej na "klik" o pojemności 50g.
Zawarte w kremie filtry są doskonale tolerowane przez dzieci nawet z wrażliwą skórą.
Działa kojąco, przyspiesza regenerację i odnowę uszkodzonego naskórka.
Krem jest wodoodporny, więc spokojnie można dziecko wysmarować kremem , a następnie iść się pokąpać w basenie/jeziorze czy nad morzem. Ja smaruję córkę minimum 30 minut przed wyjściem z domu.Zabarwienie kremu jest białe i łatwo rozprowadza się po skórze. Szybko się wchłania i ładnie pachnie.  Skóra po użyciu kremu jest gładka , elastyczna i nawilżona dodatkowo zawarta w kremie witamina E chroni lipidy naskórka przed utlenianiem i uszkodzeniami powodowanymi przez promienie UV.


Również nie może zabraknąć czegoś po opalaniu.
Zdecydowałam się na chłodzący balsam. Można go używać dla dzieci powyżej 3 roku życia. Mojej brakuje tylko dwóch miesięcy, więc spokojnie cienką warstwą posmarowałam ją. Balsam bardzo fajnie rozprowadza się po ciele i szybko się wchłania. Dla mnie to ważne, bo moja córka nie lubi etapu kiedy muszę ją smarować.


 Zastosowanie wody termalnej w składzie jest dobrym rozwiązaniem dla alergików.


Produkt zamknięty jest w miękkiej tubie o pojemności 200g zamykanej na "klik".Bardzo polubiłam się z firmą Dermedic i mają naprawdę bardzo dobre kosmetyki. Chętnie po nie sięgam każdego dnia.

Znacie firmę Dermedic? A może sami korzystacie z ich produktów?? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger