Pościel dla dziecka od Ceba Baby, recenzja.

Pamiętam ten szał kiedy zaszłam w ciążę. Nie wiedziałam gdzie mam podziać wzrok, bo było tyle pięknych rzeczy dla dzieci. Śmiem stwierdzić, że każda z nas przechodziła przez ten etap w ciąży. Bardzo spodobało mi się organizowanie wyprawki dla maleństwa. We wrześniu moja córka będzie miała 3 latka i dalej uwielbiam kupować dla niej piękne rzeczy, również kocyki czy pościel.
Tym razem zdecydowałam się na pościel firmy Ceba Baby. Sam sklep to różnorodność produktów. Można znaleźć tam m.in., śpiworki, ręczniki, przewijaki, cebuszki czy rożki dla niemowląt. 


Pościel możemy wybrać 2 albo 3-elementową. W tym drugim dodatkowo jest ochraniacz do łóżeczka. Ja już nie potrzebuję, więc zdecydowałam się na pierwszy wariant, czyli pościel dwuelementowy składający się z poszewki na poduszkę i kołdrę.Pościel wykonana jest z 100% bawełny. Myśląc o dziecku wybieram najlepsze produkty. Pościel jest biała w urocze wzorki - dobra, tak naprawdę nie wiem co to jest - króliczek ? miś ? hmmm no nie ważne, ale najbardziej mi się spodobał ten motyw! Plusem tej pościeli jest to, że nie jest na guziki tylko na zamek błyskawiczny. 

Możemy wybierać pośród 19 wzorów, więc każdy znajdzie coś dla swojej pociechy. 
Wymiary poszewki na poduszkę to 40x60cm, a na kołdrę 100x135cm. 

Córka kiedy zmienię jej pościel od razu chce się kłaść do spania. Niby dobry patent, ale musiałabym codziennie pościel zmieniać haha. Staram się zmieniać co dwa tyg, i co kilka dni wietrzę pościel wszystkich domowników, bo lepiej się śpi. 

A Wy jak często zmieniacie pościel ?? Ja uwielbiam kupować pościele, bo jest tyle pięknych wzorów, że każdy bym chciała, który mi się podoba ;) . 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger