Płyn micelarny dla skóry wrażliwej Dottore - Topestetic, recenzja.

Ten kto śledzi mojego bloga wie, że mam suchą skórę i zmagam się z atopowym zapaleniem skóry.
Miałam okazję przetestować dzięki Topestetic płyn micelarny dla skóry wrażliwej firmy Dottore.
Nie ukrywam, że to mój pierwszy produkt tej firmy, więc tym bardziej byłam ciekawa jak się sprawdzi przy mojej cerze.


Płyn otrzymałam w plastikowym opakowaniu o pojemności 100 ml. Bardzo mi się spodobała ta gramatura, ponieważ ostatnio miałam kilka wyjazdów i ten niewielkich rozmiarów płyn świetnie zmieścił mi się w mniejszej torbie, nie musiałam brać płynu o pojemności 400 ml - zresztą połowę już wykorzystałam, więc brać na wpół zużytą butelkę większych rozmiarów też nie było sensu.
Na opakowaniu jest etykieta, która mówi nam w jaki sposób należy użyć produkty, podany jest również skład jak i dane kontaktowe do firmy.

Jak pisałam pojemność płynu to 100 ml, na zdjęciu widzicie, że jest małe, zgrabne i zmieści się do każdej kosmetyczki. Również aplikacja jest ciekawa, bo nie dostajemy typowego opakowania na "klik", mimo, że tutaj też trzeba kliknąć to naduszamy na górną część opakowania.
Buteleczka jest przezroczysta dzięki temu wiemy ile produktu nam jeszcze zostało.Użycie produktu jest bardzo łatwe. Wystarczy nasączyć płatek kosmetyczny i można zmywać makijaż. Specjalnie się wymalowałam, aby zobaczyć jak radzi sobie ten płyn. 
Makijaż schodził szybko, a płyn nie powodował żadnych podrażnień ani zaczerwień. Ostatnio rzadko się maluje, ponieważ na dworze kiepska pogoda i ciągle pada, więc nie widzę sensu malować się skoro siedzę w domu. 

Również świetnie radzi sobie z wodoodpornym tuszem. Oczy nie pieką i nie są zaczerwienione. Płyn nie wysusza skóry, zauważyłam, że przy regularnym stosowaniu nawet ją delikatnie nawilża. Zapach jest bardzo delikatny, nie drażniący. Bardzo naturalny, ale nie wiem do czego mogłabym go przyrównać, więc musicie mi uwierzyć na słowo. Płyn nie ściąga skóry i pozostawia ją oczyszczoną i świetnie przygotowuje do dalszej pielęgnacji. 

Produkt Dottore spełnił moje oczekiwania i wykazał się skutecznością. Chętnie po niego sięgnę kiedy mi się skończy, ale możliwe, że pokuszę się już o większą pojemność, choć ta nadaje się na wszelkie wyjazdy. 

Płyn micelarny pomimo małej pojemności jest bardzo wydajny. Przy nieregularnym stosowaniu,czyli np. 3-4 razy w tygodniu myślę, że starczy na około 2-3 miesiące, a przy regularnym na miesiąc, ale to tylko moje przypuszczenia, więc chętnie się dowiem na ile Wam starczał płyn o takiej pojemnościCopyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger