Rosegal, recenzja #4

Przyszła mi paczka ze sklepu Rosegal, ale niestety nie doszła mi jedna rzecz, a mianowicie strój, który chciałam mieć do ćwiczeń (biustonosz i majtki). Może jeszcze dojdzie, ale śmiem w to wątpić.
Zamówiłam 6 produktów i tylko jedna nie doszła, więc nie jest źle. Jesteście ciekawi co to ? Zapraszam do czytania.


W tym zamówieniu postawiłam na akcesoria kuchenne, ale też nie mogło zabraknąć czegoś dla mnie.

Obieraczka. No wiecie co... nie mam haha. Dopiero po kilku latach ostatnio stwierdziłam, że przyda mi się obieraczka w kuchni . Ta jest o tyle fajna, że ma aż trzy różne końcówki. Obieraczka jest bardzo solidnie wykonana, ale jak mi paczka przyszła to śmierdziała .. nie sorry, cuchnęła. Musiałam ją wyparzyć kilka razy i umyć płynem do naczyń. Najważniejsze jednak, że się dobrze spisuje.
Otwieracz do puszek. Kolejny produkt, którego nie mam w domu, bo właściwie po co mi ?
Czasem robią spaghetti i używając pomidorów w puszce wyłamywałam ten dzydzęlek, którym otwieramy. O zgrozo, i co wtedy? Nożem próbowałam otworzyć, ile to męki. W końcu mogę żyć spokojnie z otwieraczem do puszek haha . 
Spodnie dresowe. No żesz...nie weszłam w nie. Oddałam koleżance. 
Spodnie są na gumie i góra była bardzo ciasna. Rękawica do wyciągania gorących rzeczy z piekarnika. 
Takiego czegoś też nie miałam. Serio, jakoś dużo z piekarnika nie korzystam, bo ciągnie za dużo prądu. 2x do roku robię kruche ciastka, a tak czasem jakaś pizza czy danie główne robię w piekarniku. A potem zonk, bo nie mam czym wyjąć gorącej brytfanny i biorę kilka ręczniczków/szmatek i wyciągam. Tu się pokusiłam o gumową rękawicę, która dobrze spełnia swoje zadanie i jest łatwa w utrzymaniu czystości.
I ostatnia rzecz z tej paczki to przepiękna narzuta. Kupiłam ją do stroju kąpielowego, ale też świetnie się sprawdza w codziennej stylizacji np. do dżinsów i białej bluzki bez rękawów :)
Jest delikatna i prześwitująca. Bardzo fajnie się ją nosi. 

Dla leniuszków zestawienie:

obieraczka - klik
otwieracz do puszek - klik
spodnie dresowe - klik
gumowa rękawica - klik
narzuta - klik 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger