Szampon zwalczający łupież od Dermedic, recenzja.

Jeśli chodzi o moje włosy to mam dwa problemy. Dwa najgorsze problemy - łupież i wypadanie włosów, o zgrozo. Ile ja już kosmetyków przetestowałam. Niektóre działały, serio , ale przez jakiś czas i problem potem wrócił ze zdwojoną siłą. 

Teraz testuję szampon zwalczający łupież i jego przyczyny od firmy Dermedic. 
Nie powiem pomału widać efekty. Przede wszystkim skóra głowy nie swędzi mnie tak jak wcześniej. Na jednym opakowaniu się raczej nie skończy, w zapasie już mam drugi, bo widzę efekty. 
Bardzo chętnie bym się pokusiła w następnej kolejności o produkty przeciw wypadaniu (serum i szampon), ale na razie muszę wyleczyć jeden problem nim zabiorę się za następny.

Szampon ma bardzo fajne opakowanie. Butelka ma pojemność 300 ml i jest zamykany na "klik". Tylko końcówka różni się od tych co zawsze miałam.


Konsystencja jest mleczna i delikatna, bardzo łatwo szampon się pieni i spłukuje.
Byłam bardzo zdziwiona jeśli chodzi o zapach, ponieważ mi przypomina żel pod prysznic dla mężczyzn. Nie żeby mi to przeszkadzało, bo uwielbiam męskie zapachy - jak mojemu dałam do powąchania szampon to nie wiedział jak pachnie .. ehh faceci.

Włosy po umyciu są gładkie, miękkie i fajnie się układają. Po dwóch tygodniach zauważyłam poprawę jeśli chodzi o łupież. Już nie zaczęłam się sypać jak śnieg na Boże Narodzenie. 
Problem nadal istnieje, ale tak jak pisałam wcześniej wydaje mi się, że na jednej butelce się nie skończy i już mam naszykowaną kolejną i mam zamiar zużyć jeszcze jedną butelkę i później może przetestuję kosmetyki przeciw wypadaniu włosów. 

Jak tylko łupież mi zniknie to na pewno będę używała tego szamponu profilaktycznie raz w tygodniu.
Włosy myję dwa razy (środa/niedziela). 

Szampon jak najbardziej się sprawdza. U innych może szybciej albo i wcale. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów i muszę poszukać jeszcze jakieś kuracji na wzmocnienie włosów, może znacie coś i polecacie ??
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger