Trendsgal- część I , recenzja #1

Witam Was. Dzisiaj przyszłam do Was z postem na temat rzeczy, które zamówiłam ze sklepu Trendsgal. Dla mnie ten sklep to nowość, koleżanka mi poleciła i jestem zachwycona. Recenzję muszę rozbić na dwa posty, ponieważ mam do opisania aż 11 produktów, a w jednym poście byście się zanudzili. 


Ta bluzeczka jest prześliczna. Bardzo ją lubię nosić i nie uwydatnia mi tak mojego pseudo ciążowego brzucha. Ogólnie staram się zamawiać ciuchy luźniejsze, a nie przylegające do ciała. Bluzkę dostaniemy w rozmiarach od XL-5XL z czego ten ostatni rozmiar widzę, że póki co jest niedostępny.
Sukienka, która wydała mi się ładna na obrazku, a w rzeczywistości jednak średnia, ale kto co lubi. Sukienkę oddałam koleżance, bo ledwie w nią weszłam. Możemy dostać ją w dwóch kolorach - różowym i niebieskim. Dostępne rozmiary to tylko 2XL i 3XL. Kolejna rzecz również ma wycięcia tak jak w przypadku sukienki. Stwierdzam, że takie bluzki do mnie nie pasują, więc nie będę już zamawiała. Tu się pokusiłam, bo kolor fajny i pasowałoby mi do dżinsów. Bluzka również oddana, bo wyglądałam fatalnie. Materiał również zostawia wiele do życzenia, a czasem trafiam na naprawdę fajny materiał mimo, że to poliester. Różowa bluzeczka. Bardzo ją lubię. Mimo, że wykonana z poliestru to fajnie się nosi i pasuje mi do dżinsów. Mogę ją nosić na co dzień,  a także na jakieś wieczorne wyjście ze znajomymi. Bluzka dostępna jest w dwóch kolorach - różowym i niebieskim. Pomimo pięciu rozmiarów dostępne są tylko trzy - XL, 2XL, 3XL. U mnie 2XL leży idealnie i jest zwiewna. 
Biała bluzka bez rękawów. Myślałam, że będzie brzydka, ale materiał jest dość porządny i przy upałach świetnie się sprawdza. Ja mam kolor biały, ale chyba już jest niedostępny. Za to widzę, że jest jeszcze szary i morski/miętowy, ale dla mnie chyba za jaskrawy. 
I na tym kończę swoją recenzję. Mam jeszcze kilka rzeczy do opisania, ale to już w następnym poście. Spodobało się Wam coś z moich propozycji czy niekoniecznie? Czekam na Wasze komentarze ;) 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger