Body wyszczuplające od xl-ka.pl , recenzja

Szukałam idealnej sukienki na wesele, które miało miejsce w sierpniu. Jestem dość wybredna , a do tego ciężko mi coś znaleźć, bo po ciąży wyglądam tragicznie i nadal szukam motywacji o to, aby starać się o lepszą sylwetkę. Bez ćwiczeń i diety moje kg nie wyparują magicznie. Sukienka mi przyszła, a miałam mało czasu na zamawianie innej myślałam co z tym fantem zrobić, bo ogólnie wejść weszłam w kieckę tylko, że tu i tam było widać boczki itp.Postanowiłam przetestować body wyszczuplające ze strony xl-ka. Body brałam w jasnym kolorze, ponieważ sukienkę miałam różową. Oczywiście jest dostępny również czarny kolor. Body kończy się pod biustem. Body wysmukla brzuch na czym zależało mi najbardziej. Produkt wykonany jest z mocnej i elastycznej dzianiny. Body posiada wygodne zapięcie na haftki na dole (dla mnie tragiczne rozwiązanie jak ubrałam na wesele, a jak doszedł alkohol to częste wizyty w toalecie kończyły się różnie)  oraz regulowane ramiączka. 

Bardzo ważnym aspektem jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Zaleca się wybrać o jeden , a nawet dwa rozmiary mniejsza od tego, który się nosi. Samo to, że jak założyłam body to nie mogłam oddychać, ale z efektu byłam bardzo zadowolona. 


Bardzo mnie zdziwiło dołączenie do paczki czekolady, która swoją drogą była przepyszna. A dlaczego mnie zdziwiło? Bo wydaję mi się, że takie produkty wyszczuplające noszą osoby, które chcą ukryć co nieco, a dawanie czekolady osobom, które możliwe, że są na diecie nie wypada. 
Body, które mam możecie zakupić TU.
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger