Koniec wakacji z Duni, recenzja.

Pewnie zastanawiacie się o co chodzi. Duni oferuje innowacyjne nakrycia stołu czy kreatywne opakowania. Paczkę, którą dostałam do przetestowania przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Zestaw, który posiadam idealne nadał się na zorganizowanie grilla na koniec lata. Pogoda u mnie sprzyja, nie jest za gorąco, ale też nie pada i chętnie na wieczór siadamy przy grillu, a towarzyszą nam produkty tejże firmy. Wszystko jest wysokiej jakości. Asortyment jest pokaźny, można znaleźć produkty takie jak: obrusy, świece, serwetki, kubki i szklanki, miski czy sztućce. Mi się osobiście najbardziej spodobały miseczki. Chętnie przechowuje w nich owoce, do których córka ma łatwy dostęp. Już nie muszę się martwić o to, że zbije mi szklaną miseczkę. Talerze świetnie się prezentują i kiedy ułożyłam całość na stole nie dowierzałam, że można stworzyć coś tak fajnego z jednorazowych talerzy czy półmisków.

Wybór wzorów jest naprawdę ogromny. W paczce znalazłam również katalog i nie mogłam wyjść z podziwu ile pięknych produktów i wzorów produkują. Na uwagę zasługują zdecydowanie serwetki. Jest kilka rozmiarów, a moje serce skradły te najmniejsze. Idealnie sprawdzą się przy rodzinnych kolacjach i świętach. 

Talerze i miseczki, które zaprezentowałam wyżej inspirowane są kształtem kamieni. Pięknie się prezentują i są dobre dla środowiska, ponieważ wykonane są w 100% z wytłoków, naturalnego produktu ubocznego z produkcji cukru. 

Obrus jest na tyle ciekawy, że możemy go rozwinąć tyle ile potrzebujemy, ewentualnie jest opcja na kawałki dla każdej osoby. Są zaznaczone "rwania", które ułatwiają nam to bez porywania obrusu. 
Oczywiście jest jednorazowy, choć jeśli ktoś je nie paćkając dookoła sosami to posłuży mu na kilka razy, wystarczy ładnie złożyć i schować. 

Produkty firmy Duni są solidnie wykonane, ekonomiczne i bardzo estetyczne. Sięgałam po nie już kilka razy i polecam w 100%. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger