Makeup Revolution. Paletka FLAWLESS, recenzja.

Zaczęłam testować paletkę 32 cieni od Makeup Revolution. Bardzo podoba mi się to, że paletka zawiera cienie matowe i błyszczące dzięki czemu jesteśmy w stanie zrobić naprawdę fajny look. 
Dzięki dużej ilości cieni jesteśmy w stanie kombinować z różnymi kolorami. Paletka bardzo przypadła mi do gustu, ponieważ uwielbiam takie kolory - nie przesadzone. Są kolory jasne i ciemne. Do mnie nie bardzo pasują cienie typu pomarańczowe, zielone czy niebieskie. Ta paletka nie posiada takich kolorów, więc stała się moim ulubieńcem. Oprócz cieni paletka posiada duże lusterko, które ułatwia nam wykonanie makijażu. Do tych cieni posiadam dwa pędzle. Mianowicie do jasnych używam innego pędzla niż do ciemnych. Cienie są trwałe i posiadają dobrą pigmentację. Niestety niektóre cienie trochę się obsypują, ale mi to aż tak nie przeszkadza, bo jestem sobie w stanie z tym poradzić. 

O dziwo tak jak pisałam wcześniej, że nie lubię czerwonych itp. to w tej paletce bardzo spodobał mi się kolor "red night", ale to nie jest typowa czerwień ;) . Przed nałożeniem cieni polecam wcześniej zaaplikować bazę , aby makijaż był bardziej trwały. Paletka idealnie nadaję się na makijaż wieczorowy albo codzienny. Myślę, że spośród tylu cieni mamy naprawdę ogromne pole do popisu. 
Dodatkowym plusem jest to, że została załączona nakładka mówiąca nam jaką nazwę ma każdy cień. Cienie przyzwoicie się blendują, chociaż ja te jasne rozcieram delikatnie palcem. Paletka mnie nie zawiodła i jestem ciekawa innych produktów MUR - szczególnie paletek "czekoladek" i serduszek ;) . Wcześniej zakupiłam paletkę z cieniami i różem / rozświetlaczem i bronzerem - ma takie samo opakowanie jak ta paletka, którą teraz testuje.  
Paletka MUR nadaje się dla osób początkujących w makijażu. Dzięki zawartości możemy poszaleć i uczyć się różnych technik makijażu. Myślę, że na tej paletce nie skończę :D . 

A Wy posiadacie paletkę z cieniami od MUR? Jak się u Was sprawdzają cienie z tej firmy ?? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger