Ozdób swój zeszyt z naklejkami od Family Portraits, recenzja.

Do szkoły już nie chodzę, więc zeszytów ozdabiać nie muszę, ale zaczęłam prowadzić od jakiegoś czasu Bullet Journal, o którym pisałam TU. Bardzo dobrze mi się prowadzi BuJo, ale cały czas szukam odpowiedniego rozplanowania miesięcy dla siebie. Z racji tego, że nie zawsze mam czas, aby przyozdobić swój zeszyt rysunkami wspomagam się naklejkami. Uwielbiam rzeczy biurowe, więc w moim zbiorze nie mogło zabraknąć czegoś tak prostego jak naklejki. 
Niestety nie posiadam linijki w oczach i oczywiście musiałam krzywo poprzyklejać gwiazdki, ale też 
takie maleństwa ciężko przykleić, ale są prześliczne, a to najważniejsze. Wybrałam sobie różne zestawy naklejek. Bardzo mi się spodobały naklejki z miesiącami jak i wypisany cały alfabet. Pokusiłam się o naklejki kolorowe i czarno białe dla urozmaicenia. 

Jak to ze mną bywa oczywiście szkoda mi ich używać haha, ale trochę naklejek mi zeszło. Nawet przyozdobiłam nimi kopertę na wesele, poszalałam. :) Również dobrałam sobie karty do scrapbookingu, ja się tym nie zajmuje, ale kartki są małe i na pewno świetnie je wykorzystam w moim Bullet Journal. Naklejki jak i kartki są bardzo dobrej jakości. Różnorodność naklejek ożywi mój planner. 
Plusem jest to, że naklejki bardzo łatwo się odklejają i posiadają mocny klej, więc jak już przykleimy to koniec :D 

Sam sklep posiada różnych producentów i można znaleźć tam naprawdę sporo rzeczy. Dla osób, które szczególnie interesują się robieniem rzeczy hand made. Ja nie mogę wchodzić na takie strony, bo od razu chciałabym 3/4 tego co znajduje się w asortymencie, a to naprawdę uzależnia. 

Asortyment Family Portraits możecie znaleźć i zakupić TU.
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger