Środki piorące dla dziecka LAKMA , recenzja.

Bardzo ważnym aspektem w moim życiu jest dobranie odpowiednich środków piorących dla dziecka. Wiadomo, że skóra dziecka różni się od skóry osoby dorosłej, jest bardziej podatna na uczulenia, przynajmniej moja córka tak ma, bo sama jest uczuleniowcem, więc wiem z czym się to wiążę. 


Perlux Baby Lakma  to innowacyjne perły piorące do prania odzieży niemowlęcej. Moja córka ma zaraz 3 latka, więc niemowlakiem już nie jest, ale z chęcią sięgnęłam po coś nowego. Perełki świetnie się nadadzą dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Połączenie najlepszych cech proszku i żelu w technologii hybrydowej gwarantuje skuteczność w walce z plamami, a system Hypoallergenic Care zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo i delikatność nawet dla skóry niemowląt i alergików.Koncentrat do płukania hypoalergiczny o kremowym zapachu. Przeznaczony jest do płukania odzieży niemowlęcej, dziecięcej oraz ubrań osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. 
Nowoczesna formuła gwarantuje maksymalną ochronę tkanin i przedłużenie ich żywotności. Oba produkty świetnie się dopełniają. Perełki mają dziwny zapach, intrygujący, trochę mocny, ale tylko na początku. Po wypraniu zapach jest bardzo delikatny. To bardzo ważne dla dzieci ze skórą alergiczną. Perełkę wrzucamy do bębna pralki, a następnie wrzucamy ciuchy i nastawiamy odpowiedni program. Nic prostszego. Używam tego zestawu od jakiegoś czasu i nie zauważyłam niepożądanych efektów. Jak najbardziej polecam od pierwszych chwil dziecka. 
Koncentrat posiada przyjemny zapach, ciuchy po wypraniu są miękkie i pachnące. 

A Wy czego używacie do prania ciuszków Waszych maluszków? Specjalnej chemii przeznaczonej dla dzieci czy zwykłych proszków, których sami używacie? 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger