Trendsgal, recenzja #2

Przyszło moje zamówienie ze strony Trendsgal. Bardzo podoba mi się to, że zamówienie przychodzi w całości, a nie na części tak jak przy innych stronach. Zapraszam zatem na recenzję.


Ogólnie zamówiłam 7 produktów, ale jedno nie doszło, bo opiekun napisał, że nie może wysłać, bo nie ma w magazynie. Trudno. 

Zacznę od light boxa. Już dość dawno wpadło mi to w oko, ale jakoś nie miałam nigdy sposobności by zamówić. Trendsgal lubię za to, że mają dużo rzeczy w niskich cenach. Trochę się nagłowiłam jak to pudełko złożyć. W zestawie otrzymujemy dwa tła: białe i czarne. W boxie znajduje się pasek ledowy, który po podłączeniu z kablem - świeci się, ale efekt trochę kiepski, bo na niektórych produktach mi się odbija światło. 
(przykładowe zdjęcie w light boxie)

Torebka jest prześliczna. Bardzo zależało mi na tym, aby była większa żebym mogła pochować rzeczy dla mojego dziecka. Mam mniejszą torebkę gdzie można schować tylko telefon / portfel / klucze, a resztę musiałabym nieść w ręce albo reklamówce, więc zaczęłam szukać większej torebki, którą można przewiesić przez ramię. Trafiłam idealnie. Jest kilka kolorów do wyboru - ten mój jest już wyprzedany, ale nawet fajnie się prezentuje czarno-biała. 

Balerinki okazały się o rozmiar za duże, więc oddałam. Są dwa kolory do wyboru - czarne i srebrne. Nie chciało mi się sprawdzać tabeli, więc zamówiłam rozmiar 39. Trudno. 


Bransoletki prześlicznie się prezentują. Szkoda, że nie zamówiłam ich wcześniej, bo miałabym jako dodatek na wesele co szłam w sierpniu, ale w sumie byłoby za dużo dodatków. Mam nadzieję, że uda mi się gdzieś je założyć, bo tak na co dzień nie noszę biżuterii. 
Ozdoba do zdjęć. Tu się popisałam, bo myślałam, że ta ozdoba jest malutka. Nie doczytałam tych 30 cm i szok, że to takie duże. Mam nadzieję, że jakoś to przy zdjęciach wykorzystam.Forma do przyrządzania placków z różnymi dodatkami. Dzięki tej formie przerzucanie placków stanie się przyjemnością. Ja chcę zrobić pancakes na tej formie tylko muszę znaleźć idealny przepis.


Lightbox - klik
torebka - klik
bransoletki - klik 
ozdoba - klik
baleriny - klik
forma silikonowa - klik

Wpadło Wam coś w oko czy nie bardzo? Na hasło "TRENDSGAL1" będziecie mieć obniżone zamówienie w koszyku, ale przy wydaniu 30$ . 

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger