Kosmetyki różane od Maroko Sklep, recenzja.

Jakiś czas temu trafiłam na stronę Maroko Sklep. Byłam bardzo ciekawa produktów, więc z chęcią zabrałam się za testowanie. Testowałam dwa produkty, serię różaną do twarzy. Już wcześniej miałam styczność z takimi kosmetykami (m.in. tonik różany od Evree). 


Moje testy zaczęłam od wody różanej - piękne opakowanie i pachnąca przyjemność. Bardzo często stosuje ten produkt rano jako tonik. Wystarczy psiknąć na twarz i rozprowadzić wacikiem albo zostawić i nasza cera będzie odświeżona. Zapach wody jest bardzo subtelny, nie jest duszący, a tego w kosmetykach nie lubię. Skóra po użyciu jest nawilżona i ukojona. 

Woda różana nada się do cery:
- suchej,
- naczynkowej,
- trądzikowej i tłustej,
- dojrzałej,
- podrażnionej; 

Właściwości jakie kryje w sobie ta woda jest imponująca, bo przede wszystkim zmniejsza pory, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, przywraca skórze odpowiednie pH (gdy stosujemy jako tonik). ma działanie przeciwzapalne, redukuje wydzielanie sebum czy łagodzi wszelkie podrażnienia skóry. 

W moim odczuciu jest to cudowny kosmetyk zamknięty w plastikowym opakowaniu z ładną i przejrzystą szatą graficzną o pojemności 100 ml zakończona wygodnym atomizerem. Naturalny dwufazowy płyn do demakijażu twarzy i oczu - płyn jeśli chodzi o pojemność nie jest wiele większy od wody, bo ma pojemność 125 ml. Również zamknięty jest w plastikowej buteleczce.
Ostatnio coraz częściej mam styczność z dwufazowymi płynami (wcześniej testowałam z Nivea). Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem, aby składniki się wymieszały. Płyn jest naprawdę świetny, poleciłam go dwóm koleżankom i już zakupiły. One używają maskar wodoodpornych to stwierdziły jednogłośnie, że świetnie usuwa nawet wodoodporny makijaż. Płyn nie podrażnia skóry, a zawarty w płynie olej arganowy nadaje skórze miękkości.Co myślicie o tych kosmetykach ?

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger