Makeup Revolution. Ultra Blush and Contour Palette, recenzja.

Ultra Blush and Contour Palette to nic innego jak paletka róży od firmy Makeup Revolution. Paletka posiada aż 8 róży do policzków dzięki którym wykończymy swój makijaż. Dwa z nich sprawdzą się także jako rozświetlacze. MUR w swojej ofercie posiada jeszcze dwie paletki kolorystyczne: Sugar and Spice i Hot Spice. Ja posiadam wersję Hot Spice.Każdy z róży zawiera sporo drobinek, ale na twarzy to wygląda bardziej gustownie. Drobinki delikatnie rozświetlają nam twarz. 

Cena takiej paletki to 30 zł, ja jak pierwszy raz zobaczyłam to myślałam, że produkt jest droższy. Pigmentacja jest bardzo dobra, więc trzeba uważać, aby nie przesadzić z różem. Mam inny róż przy innej paletce z MUR, ale ten zestaw jest o niebo lepszy. Lubię ciepłe odcienie na policzkach. 

Paletka jest bardzo wydajna i dzięki temu, że ma różne wykończenia każda znajdzie dla siebie odpowiedni róż.     

Teraz pokażę Wam jak wyglądają róże po rozprowadzeniu.


Górny rząd:


Pierwszy odcień z lewej to brudny róż z domieszką beżu.

Drugi odcień to całkowicie matowy róż o lekko brzoskwiniowych tonach, lekko stonowany. Lubię go i używam często.

Trzeci kolor jest dosyć intensywnym odcieniem różu o lekko łososiowych tonach, posiada w sobie złoty brokat.

Ostatni kolor z górnego rzędu to typowy rozświetlacz o różowych tonach i perłowym, subtelnym wykończeniu i średniej pigmentacji.

Dolny rząd:


Pierwszy odcień od lewej to intensywna matowa pomarańcza z małymi, ale  wyraźnymi, mocno brokatowymi drobinami w kolorze złotym. Ten kolor, jako jeden z nielicznych w palecie naprawdę mocno się obsypuje i jest dość mocno intensywny i bardzo rzadko z niego korzystam , nie dla mnie ten kolor. 

Kolejny kolor to satynowy, brudny róż, podobny do odcienia nad nim z górnego rzędu, jednak ten jest ciemniejszy. 

Trzeci róż to całkowicie matowy, morelowy odcień, który przepięknie wygląda zarówno w makijażu dziennym jak i wieczorowym. Kolor uniwersalny!

Ostatni odcień posiada wykończenie satynowe, jego kolor jest dosyć intensywny, więc z powodzeniem może nam posłużyć jako róż i subtelny rozświetlacz w jednym.

Makijaż końcowy


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger