Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu od Nivea, recenzja.

Kiedy dołączyłam do klubu przyjaciółek Nivea nie spodziewałam się, że z każdą nowością będę dostawała kosmetyki do przetestowania. Dla mnie to super opcja, bo lubię przetestować kosmetyk wcześniej przed kupnem. Mam cerę wrażliwą, suchą i atopową i starannie muszę dobierać produkty.
Tym razem od Nivea dostałam pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Płyn jest przeznaczony dla osób, które mają wrażliwe okolice oczu. Jeśli boisz się podrażnień, zaczerwienionych oczu czy też pieczenia to ten produkt jest dla Ciebie. Nie dość, że zmywa wodoodporny tusz i makijaż, pielęgnuje rzęsy to jeszcze żaden z ww. problemów nie występuje. Płyn mieści się w plastikowej buteleczce o pojemności 125 ml z odkręcanym wieczkiem. Płyn jest bezzapachowy i nie pozostawia tłustej warstwy. Płyn jak na tak małą pojemność jest bardzo wydajny. Na cały makijaż zużyłam tylko dwa waciki, przy czym nie robiłam testu z wodoodpornym tuszem, ponieważ mi się skończył, ale z całą resztą świetnie sobie poradził. 

(płyn świetnie zmył cień do powiek / specjalnie po boku zostawiłam abyście widzieli, że płyn domył)

Z racji tego, że jest to dwufazowy płyn (na dole różowy / u góry przezroczysty) przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć. Następnie na wacik wylewamy niewielką ilość płynu i delikatnie oczyszczamy okolice oczu. Nie wymaga mocnego pocierania powiek. Produkt jest odpowiedni również dla osób noszących szkła kontaktowe. 

Lubicie kosmetyki Nivea?

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger