Zaful, recenzja #11

To zamówienie było dla kogoś, ale niestety zamówienie bardzo kiepskie. Zamówiłam dwie koszulki i nie dość, że doszła mi tylko jedna to druga doszła inna niż zamawiałam. I do zamówienia również dołożyłam czarną maskę peel off.


Bluzka zamówiona dla kogoś w największym rozmiarze jaki był. Chciałam też zobaczyć czy przyjdzie przysłowiowy namiot czy nie. Bluzka na tę osobę dobra, ale mogłaby być ciut dłuższa. Materiał raczej delikatny i trochę prześwituje, więc warto założyć jakiś podkoszulek pod spód. Chyba, że ktoś po domu nosi i ma gdzieś jak wygląda w domu ;) .


Druga bluzka miała być też dla tej osoby, ale przyszła jakaś inna i ja ją sobie wzięłam. Noszę ja po domu do sprzątania. Materiał jest bardzo fajny, bo to typowa bawełna. Niestety nie wiem gdzie mam szukać tej koszulki na Zaful, bo dostałam inną niż miałam w zamówieniu.


przyszła mi takaPopularna maska peel off czarna. Trochę wągrów wyciąga, ale ja jej używam, bo buzia jest wtedy gładziutka i miła w dotyku. Teraz się staram do każdego zamówienia brać maskę jak mi zostanie kilka dolarów. 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger