Hydrożelowe płatki pod oczy od Efektima.


Z hydrożelowymi płatkami pod oczy mam styczność po raz pierwszy. Ok, ogólnie z płatkami pod oczy mam styczność po raz pierwszy i nigdy się nawet nie zastanawiałam nad kupnem takich produktów. Kiedy dostałam propozycję współpracy, podjęłam ją. Byłam bardzo ciekawa jak takie płatki się sprawdzą i czy poczuję jakąś ulgę bądź zmianę. Dostałam do przetestowania trzy różne rodzaje. 

Hialu-lift  zawierają drobinki złota, a także panthenol i alantoinę, która działa łagodząco. W moim odczuciu te płatki były zdecydowanie mniej nasączone od pozostałych. Uczucie chłodzenia czułam tylko na początku aplikacji. Jeśli posiadacie widoczne cienie pod oczami to myślę, że ten wariant Wam się spodoba. Nie zauważyłam zmian jeśli chodzi o napiętą skórę.


White-compress te płatki spodobały mi się najmniej, a dlaczego? Były dość cienkie i ogromną trudność sprawiło mi wyciągnięcie ich z opakowania. Nie zauważyłam żadnych oznak jeśli chodzi o cienie i sińce pod oczami. 


Wine-therapy te płatki spodobały mi się najbardziej. Płatki pomimo, że były cienkie to nie rolowały mi się tak jak przy white-compress i były o wiele lepiej nasączone. Tutaj - efekt chłodzenia był najdłuższy, a nie chwilowy tak jak przy pozostałych dwóch zestawach. Skóra "po" była niesamowicie napięta. Oprócz ekstraktu z wina zawierają również witaminy, kwas hialuronowy czy ekstrakt z alg. Koszt takich płatków to około 5 zł za parę. Ktoś już testował płatki pod oczy z tej firmy?  


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger