Naturalne mydło YOPE w płynie herbata i mięta ze sklepu Biogo.

O firmie Yope czytałam już sporo. Na Instagramie przewijały mi się dziesiątki produktów z tej firmy. W końcu postanowiłam sama coś przetestować i padło na mydło w płynie o zapachu herbaty i mięty. Za miętą nie przepadam, ale z dostępnych na stronie wariantów zapachowych tylko ten mi podpasował. 

Zielona Herbata i Mięta
Delikatne dla skóry, łagodzące podrażnienia mydło w płynie, pachnące jak herbata miętowa. Charakter zapachu: ziołowy, orzeźwiający, chłodzący. Naturalny ekstrakt z japońskiej zielonej herbaty zawiera cenne dla skóry witaminy m.in. C (zwalcza wolne rodniki, rozjaśnia) oraz K (wzmacnia naczynka), a także dużo polifenoli łagodzących stany zapalne. Połączony  z wyciągiem z mięty pieprzowej,  szybko likwiduje objawy podrażnienia skóry: zaczerwienienie, uczucie gorąca. W składzie jest także alantoina i witamina B5 oba składniki koją i pobudzają komórki skóry do regeneracji. Kosmetyk zawiera nową formułę TGA –mieszanina w 100% naturalnych, najłagodniejszych środków myjących, które nie naruszają warstwy lipidowej naskórka. Dzięki temu mydła YOPE są bezpieczne dla skóry i przyjazne dla środowiska.

W pierwszej kolejności moją uwagę przykuło opakowanie. Szata graficzna została starannie dopracowana. Pojemność opakowania to 500 ml. Powiem Wam, że produkt jest bardzo wydajny. Bardzo dobrze się pieni i jak znajomi przychodzą do mnie w gości zawsze się zachwycają tym mydłem i pytają gdzie kupiłam i za ile. Na stronie Biogo produkt jest w cenie 21,99 zł. 

Drugim ważnym atutem tego produktu jest wygodna i higieniczna pompka. Już dość dawno odstawiłam mydła w kostce i przerzuciłam się na mydła w płynie, są wygodniejsze w użyciu. 
Konsystencja jest gęsta, ale naprawdę wystarczy niewielka ilość produktu - jak weźmiemy za dużo trzeba się liczyć z tym, że to będzie strata mydełka w płynie. 


Tak jak pisałam na początku - nie lubię mięty, w żadnej postaci. Tutaj zapach mnie zaskoczył. Niby delikatny, ale po umyciu i wytarciu rąk zapach się utrzymuje. 

Skład mydła jest naturalny i przyjazny, więc rączki w tym mydle myje nawet moja 3latka.

Skład:


Jestem ciekawa innych produktów firmy Yope. 
Używał ktoś już coś z tej firmy? 
Jak Wasze wrażenia??

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger