Rosegal, recenzja #8


Dzisiaj przychodzę do Was z produktami, które zakupiłam w sklepie Rosegal.
Bardzo lubię ten sklep i chętnie przeglądam nowości. Tym razem wybrałam trzy produkty, z czego po części nie jestem zadowolona tylko z jednego, ponieważ ... dowiecie się potem.

Koszulka [KLIK] - błękitna koszulka z paskami na plecach. Początkowo miałam ją oddać, bo uważałam, że źle na mnie leży, trochę zaczęłam ćwiczyć i chudnąć, więc stwierdziłam, że póki co będę nosiła po domu , a potem się zobaczy.
Spódniczka [KLIK] - różowa spódniczka, jest prześliczna. Miałam też jej nie brać, ponieważ rozmiar to XL, ale weszłam w nią i się zapięłam ;) . Nic tylko brać inne kolory, dla mnie mega na plus.

Bielizna komplet [KLIK] - i to moje niezadowolenie, ponieważ nie zgadza mi się rozmiar. Sam komplet jest przecudowny. Jakościowo jestem bardzo zadowolona. Pomimo zamówienia największego rozmiaru dalej mam za duże piersi -.-, ale zostawiłam sobie majtki, bo świetnie się je nosi, a biustonosz oddałam. No szkoda, że nie ma większych rozmiarów, ale jak wiecie, że na Wasz biust będzie pasować to brać śmiało, bo te komplety są cudowne.


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger