Rosegal, recenzja #9Zamówienie przyszło mi dość spore. Na 5 rzeczy nie przyszła mi tylko jedna, ale to pomadka, więc póki co czekam... może jeszcze dojdzie. Zapraszam na recenzję rzeczy, które mi przyszły już.

Spodnie [KLIK] - dżinsy jak dżinsy, fajnie się noszą, nie farbują, mają specjalną gumkę. Póki co jestem zadowolona z nich i jeszcze się w nie mieszczę ;) . Zdjęcie spodni są przy bluzce :) .


Bluzka [KLIK] - bluzka ładna, podoba mi się, ale materiał to typowy poliester . Na szczupłych osobach wszystko ładnie wygląda, na mnie nie. Póki co nie próbowałam tej bluzki prać i nie wiem co się stanie z tymi wszystkimi cekinami. Chyba wypiorę w specjalnym worku, bo mam takie.Komplet bielizny [KLIK] - ci co śledzą mojego bloga wiedzą, że wcześniej już zamawiałam jeden komplet w rozmiarze 2xl , tutaj się pokusiłam na 4xl, ale miałam wrażenie, że jest albo taki sam albo i nawet mniejszy od tego 2xl ,więc chyba ktoś zrobił mnie w konia. Biustonosz oddany, majtki sobie zostawiłam. ;)

Foremki do ciasta [KLIK] - u mnie foremek nigdy dość. Przynajmniej 2x do roku piekę kruche ciastka, więc się foremki przydadzą. Zaraz święta to na pewno będę robiła i je przetestuje.Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger