Bambino hobby, zestaw kreatywny do zrobienia bombek.

Święta tuż tuż, więc moim ulubionym zajęciem jest ozdabianie mieszkania. Odkąd mam córeczkę na nowo czuję magię świąt, ale nie tak bardzo jakbym chciała, za długo święta to był dla mnie tylko wolny czas od szkoły. Tym razem zdecydowałyśmy się na zestaw kreatywny - zrobienie bombek. Zestaw otrzymałam ze strony st-majewski.pl.


W zestawie otrzymujemy:

❅ plastelinę Bambino 24 kolory
❅ klej introligatorski Bambino 100 g
❅ pędzelek do kleju Bambino
❅ 3 kule styropianowe
❅ 3 zawieszki do kul
❅ cekiny kolorowe
❅ instrukcję wykonania bombek


Zestaw kreatywny bombki rozwijają wyobraźnię u dziecka, zdolności manualne i cierpliwość (choć mi jej brak, bo dmuchałam i chuchałam, aby szybko klej wysechł ;d ) . Taki zestaw może okazać się świetnym pomysłem na prezent i jest dobrym pomysłem na spędzenie czasu z dzieckiem. 

Mojej córce najbardziej spodobało się przyklejanie kolorowych cekinów w kształcie gwiazdek. Bombek jest trzy sztuki, więc można trochę poszaleć i użyć plasteliny, albo całą bombkę ozdobić cekinami. 

Do zestawu dołączony jest pędzel - wydaje mi się, że do kleju, ale to nie jest dobre rozwiązanie. Nie wiem też czy nie zrobiłam źle, bo otworzyłam całą tubkę kleju i maczałam pędzel w tym kleju. Lepszym rozwiązaniem byłoby, aby u góry można było odciąć i przez dziurkę wydostać tyle kleju ile potrzebujemy - może tak trzeba było zrobić - nie wiem, bo nigdy nie czytam instrukcji obsługi. Jeśli faktycznie pędzlem trzeba nabierać klej to to nie jest dobre rozwiązanie - i to jedyny minus tego zestawu. 


Dzieło mojej 3-latki. Myślę, że za rok również skusimy się na własnoręczne ozdoby. Oliwii się bardzo spodobało i spodobało jej się mieszanie plasteliny i klejenie. 

A Wy lubicie z dziećmi robić własnoręczne ozdoby?
Tym samym chciałam Wam życzyć zdrowych i spokojnych Świąt. 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger