Nivea Hairmilk. Ekspresowa odżywka do włosów, recenzja.

Ten produkt udało mi się zgarnąć ze strony wizaz.pl . Chętnie udzielam się na różnych portalach i biorą udział w konkursach i testowaniach. Udało mi się zgarnąć z Nivea odżywkę do włosów. U mnie nigdy dość takich produktów, bo cała moja rodzina ma kręcone włosy i odżywki w spreyu bez spłukiwania przydają się.Opis produktu:

Hairmilk Ekspresowa odżywka regenerująca zaspokaja 7 potrzeb włosów o normalnej strukturze. Stworzona by ekspresowo i bez obciążania regenerować włosy. Pielęgnująca formuła specjalnie dopasowana jest do normalnej struktury włosów. Sprawia, że włosy ekspresowo stają się sprężyste i piękne.

Odżywka ma same zalety, nie obciąża włosów, po użyciu są miękkie i gładkie. Ta odżywka ma przepiękny zapach, nawet mój facet jest zadowolony z niej i chętnie po niego sięga. Atomizer działa bez zarzutu. Opakowanie jest niebieskie, plastikowe i o pojemności 200 ml. Odżywka bardzo pomaga w rozczesywaniu włosów. Niektórym może przeszkadzać zapach i to, że się szybko nie ulatnia. Spotkałam się z opiniami wśród znajomych, że zapach im koliduje z perfumami. Ja tam lubię jak mi włosy ładnie pachną, więc mi nie przeszkadza zapach. 
Sam produkt jest moim zdaniem bardzo wydajny. Odżywka regeneruje i nadaje włosom miękkości i gładkości. Myślę, że będę częściej sięgała po ten produkt. 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger