Zestaw kosmetyków do twarzy od Delia Cosmetics, recenzja.


Delia Cosmetics nigdy mnie nie zawodzi. Teraz dostałam do przetestowania paczuszkę wypełnioną kosmetykami do twarzy - żel, mleczko, mgiełka, płyny dwufazowe. W paczce znalazłam aż 7 produktów, jesteście ciekawi jak się u mnie sprawdziły? Zapraszam do recenzji.Płyn dwufazowy do demakijażu okolic oczu i ust - dwufazowych płynów używam od pewnego czasu, głównie do oczu kiedy mam wodoodporny tusz. Płyn z Delii łatwo się miesza i aplikuje na wacik. Nie pozostawia smug ani tłustej warstwy. Jest odpowiedni do każdego typu cery. Nie podrażnił mojej cery. 

Woda micelarna do twarzy i okolic oczu - ten produkt to u mnie podstawa w demakijażu. Woda micelarna jest bardzo delikatna dla wrażliwych okolic oczu. 

Dwa pierwsze produkty mają pojemność 200 ml, posiadają wygodne buteleczki zamykane na "klik".

Płyn dwufazowy do demakijażu - ten produkt jest mniejszy o 50 ml od swoich poprzedników, więc posiada 150 ml.  Również ten kosmetyk ma zamknięcie na "klik". Tak jak pierwszy kosmetyk jest też dwufazowy, więc nada się do zmywania wodoodpornego makijażu. 


Mleczko do demakijażu twarzy i okolic oczu - nie przepadam za mleczkami. Miałam kilka różnych firm, ale u mnie się po prostu nie sprawdzają. Mleczko od Delii posiada przyjemną i dość zwartą konsystencję . Dobrze zmywa makijaż, ale nie lubię używać mleczka, więc po zawsze muszę użyć płynu micelarnego. Mleczko nie podrażniło mojej skóry, jednak nie stał się moim ulubieńcem, więc mleczko oddałam. Kosmetyk posiada zamknięcie na "klik" o pojemności 200 ml.

Olejek hydrofilowy - z olejkami do twarzy miałam styczność kilka razy. Kilka miesięcy temu jeszcze codziennie używałam, a teraz miałam dość długą przerwę od nich, więc z wielką chęcią zabrałam się do testowania. Olejek nie podrażnia i nie ściąga skóry. 
Można go użyć na sucho, czyli na wacik albo z użyciem wody i wtedy tworzy się piana. 
Używając go systematycznie nawilża i pielęgnuje. 
Ten kosmetyk posiada wygodną pompkę i ma pojemność 150 ml. 


Mgiełka tonizująca - tego kosmetyku używam na samym końcu. Produkt posiada wygodny atomizer , który rozpyla mgiełkę. Chętnie sięgam po ten produkt nawet w ciągu dnia. Czasem stosowałam do nawilżania mocno zastygających maseczek. Pojemność produktu to 150 ml.

Żel do mycia twarzy i okolic oczu - żel posiada wygodną pompkę ułatwiającą wydobycie produktu. Pojemność to 200 ml. Żel jest cudowny, najlepiej się u mnie sprawdza wieczorem. Matuje cerę i usuwa nadmiar sebum. 

Znacie Dermo kosmetyki od Delii ? 
Miałyście okazję przetestować któryś z kosmetyków?
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger