Easewholesale - dodatki dla każdego.

Jakiś czas temu natknęłam się na świetną stronę easewholesale , bardzo spodobały mi się tam dodatki i torebki. Strona ma naprawdę bardzo ciekawy asortyment i już kilka rzeczy znalazłam dla siebie.

Some time ago I came across the great side of easewholesale, I liked the accessories and bags very much. The site has a really interesting assortment and I've found a few things for myself.


Rzadko noszę pierścionki, ale te mi się podobają i sama nie wiem, na które bym się zdecydowała, bo mi się prawie wszystko podoba i nie starczyłoby mi czasu na ich noszenie.


I rarely wear rings, but I like them and I do not know which one I would choose, because I almost like everything and I would not have time to wear them.

Oprócz pierścionków na stronie możemy znaleźć przepiękne zegarki czy naszyjniki. To są takie codzienne dodatki, które nosimy i podkreślają nasz styl.


In addition to the rings on the site, we can find beautiful watches or necklaces. These are the everyday accessories we wear and emphasize our style.

Jestem ciekawa jakby ta biżuteria prezentowała się każdego dnia i jak z ich trwałością i czy nie barwią skóry. Kilka razy zdarzało mi się zamawiać rzeczy na takich stronach i zazwyczaj byłam bardzo zadowolona.


I am curious as if this jewelry presented itself every day and how durable it is and whether it does not color the skin. I have been ordering things on such sites several times and I was usually very happy.


7 komentarzy:

 1. ładna biżuteria, tego sklepu jeszcze nie znałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Generalnie uważam, że na tego typu stronach sprzedają straszne g*** ale wiem też, że można trafić na naprawdę efektowne i ładne perełki

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierścionki kompletnie nie w moim stylu, ale chętnie zapoznam się z ofertą tego sklepu =)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie =)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierscionki świetne jako gadzety do zdjec, do noszenia nie sa w moim stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Urocze te pierścionki. Lubie swiecidelka, ale nie lubię nosić pierścionków

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowite pierscionki ! :) Lecę zobaczyć sklep.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje, że zajrzałaś/eś !
Bardzo miło mi Cię gościć.
Odwdzięczam się za komentarze :)
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger