Enzymatyczny ULTRA peeling Yonelle. Healthy Beauty.

Na Instagramie zaczęłam współpracować z salonem kosmetycznym Healthy Beauty, która specjalizuje się w mezoterapii mikroigłowej. Dostałam do przetestowania dwa produkty i chcę zacząć od recenzji enzymatycznego peelingu. To już mój drugi taki peeling, więc cieszę się, że mogłam go przetestować.


A czym jest peeling enzymatyczny i jakie osoby mogą je stosować? 

Peeling twarzy to zabieg złuszczania naskórka za pomocą peelingu do twarzy zawierającego enzymy roślinne. Peeling enzymatyczny jest bardzo delikatny i szczególnie poleca się go do cery naczynkowej, wrażliwej i suchej, bo nie zawiera drobinek ścierających i nie powoduje mechanicznych podrażnień skóry, a złuszczanie martwych warstw naskórka następuje poprzez wpływ enzymów roślinnych na rozpuszczenie warstwy rogowej naskórka.


Mój pierwszy kontakt z tym produktem okazał się trafiony w 10 ! Luksus zamknięty w przepięknej buteleczce z wygodną pompką ułatwiającą wydobycie kosmetyku. 
Nie miałam okazji testować produktów firmy Yonelle, ale spodobały mi się od razu. Peeling przepięknie pachnie, więc od razu zabrałam się do testowania.


Jak widać peeling jest przezroczysty, a konsystencję ma żelową. Enzymatyczny ultra peeling to bardzo skuteczny kosmetyk, który używam 2 razy w tygodniu. Mimo braku mechanicznego działania dba o skórę w swój delikatny sposób.

Po użyciu nasza skóra jest gładka, delikatna w dotyku i świeża. Zauważyłam, że kosmetyk jest bardzo wydajny, zapewne dzięki aplikatorowi, który wydobywa odpowiednią ilość peelingu nie tracąc go. 

Healthy Beauty

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger